Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Eaux de Caron Forte Caron dla kobiet i mężczyzn

Eaux de Caron Forte Caron dla kobiet i mężczyzn

lekko korzenny
Eaux de Caron Forte Caron dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Eaux de Caron Forte marki Caron to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Eaux de Caron Forte został wydany w 1999 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Richard Fraysse. Nutami głowy są bergamotka, pomarańcza, czarna porzeczka i zielone jabłko; nutami serca są kolendra i bez; nutami bazy są piżmo, cedr virginia i ambra.

Bergamotka Pomarańcza Czarna porzeczka Zielone jabłko

Kolendra Bez

Piżmo Cedr Virginia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eaux de Caron Forte by Caron.

Eaux de Caron Forte Recenzje Perfum

Malwina
Malwina

Co za dziwny zapach. Zakup w ciemno, liczyłam na coś w rodzaju 'O de Lancome'. Przy pierwszym niuchnięciu nadgarstka parę sekund po spryskaniu, odrzuciło mnie. Dopiero później zaczęłam oswajać się z tą kompozycją. Są cytrusy, ale doprawione miodem. 'Smakują' jak śródziemnomorska, wytrawna nalewka. Ktoś porównał ją kiedyś do zgniecionych cytrusów zmieszanych z kruszonym lodem i myślę, że to trafne określenie. Oj, jest gorzko lecz z każdą minutą zapach łagodnieje. W trzydziestostopniowe upały dobrze się z nim czułam. Taki nietutejszy, wyobrażałam sobie, że tak mogą pachnieć ogrody w Cannes. Dość specyficzny, ale polubiliśmy się. Bardzo elegancka butelka.

Dużo owoców, paczuli i masa męskawych, kolońskich nut - nie podoba mi się, nie lubię takich uniseksów. Trwały za to nieziemsko.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Caron Eaux de Caron Forte, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Caron Eaux de Caron Forte, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eaux de Caron Forte marki Caron. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eaux de Caron Forte marki Caron reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Love is All Cacharel Amor Amor Jean Patou Un Amour de Patou Bath and Body Works Sparkling Peach Indult Manakara Ulric de Varens Mini Pretty Lollia Inspire Tommy Bahama Set Sail South Seas Arno Sorel Sensuelle Mariah Carey Lollipop Bling Ribbon LR LR Classics Florence Avon Secret Fantasy