Marki » C » « Grupy

Eau de Reglisse Liquorice by Caron Caron dla kobiet i mężczyzn

Eau de Reglisse Liquorice by Caron Caron dla kobiet i mężczyzn

lekko korzenny
Eau de Reglisse Liquorice by Caron Caron dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Eau de Reglisse Liquorice by Caron Caron dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Eau de Reglisse Liquorice by Caron Caron dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Eau de Reglisse Liquorice by Caron marki Caron to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Eau de Reglisse Liquorice by Caron został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są mandarynka, bazylia, werbena cytrynowa i lukrecja; nutami serca są paczula, gałka muszkatołowa i imbir; nutami bazy są piżmo i wanilia.

Mandarynka Bazylia Werbena cytrynowa Lukrecja

Paczula Gałka muszkatołowa Imbir

Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Reglisse Liquorice by Caron by Caron.

Eau de Reglisse Liquorice by Caron Recenzje Perfum

Arttemiss
Arttemiss

Eau de Réglisse Liquorice ma w sobie coś z gorącej, mocno osłodzonej herbaty z cytryną. Wydaje się być bardzo zawiesisty, oleisty nawet - zupełnie, jak gdyby obserwowało się powoli rozpuszczane w naparze kryształy cukru, które rozpadając się zmieniają strukturę otaczającego je płynu na gęstą zawiesinę, o bardzo wyraźnym ciężarze własnym. Tyle obrazowo, a węchowo - to, co wyczuwa się od razu i co pozostaje na pierwszym planie aż do końca projekcji to werbena cytrynowa (chociaż gdybym nie wiedziała z opisu nut, że to werbena to szła bym w zaparte, że to cytryna i nic innego!) opleciona lukrecją - i to lukrecja właśnie odpowiada za gęstość i wspomnianą zawiesistość zapachu. Zupełnie za to nie należy spodziewać się w Eau de Réglisse ani piżma, ani paczuli, ani bazylii, ani wanilii. Jedyne, co,zostanie dopuszczone do głosu, to imbir - nie sproszkowany, nie kandyzowany - kłącze, odczuwalne jako wibrująca i delikatnie drażniąca nos chłodna przyprawowa świeżość - ot jak to imbir ma w zwyczaju. Można też doszukać się delikatnej mandarynki, ale nie zawsze ją odnajduję.

Przez pierwsze 50 ml nosiłam je wczesną wiosną i był to bardzo poważny błąd - Eau de Réglisse Liquorice najlepiej smakuje jesienią i wtedy też roztacza w pełni wszystkie swoje atuty: ciepło i słodycz połączoną z cytrusową i nie zbaczającą w kierunku detergentów świeżością; świeżością kwaskową, głośną, ale jakby aksamitną: zapachowe remedium dla jesiennych melancholików i wszelakiej maści meteopatów.

Natomiast miłośników lukrecjowych żelków ostrzegam - nie jest to perfumowana lukrecja typu Haribo - trochę bliżej jej do skandynawskich czy niektórych francuskich interpretacji tego przysmaku.

Trwałość - nawet do 10h przy sprzyjającej aurze. Dyfuzja - około 2m od miejsca aplikacji.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Caron Eau de Reglisse Liquorice by Caron, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Caron Eau de Reglisse Liquorice by Caron, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Reglisse Liquorice by Caron marki Caron. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Reglisse Liquorice by Caron marki Caron reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Ginestet Botrytis Serge Lutens Feminite du Bois Lancome Magie Noire Rouge Bunny Rouge Embers Hermes Hermessence Ambre Narguile Michal Szulc Sale Perfume 01 Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Fendi Fendi Theorema Serge Lutens Fille en Aiguilles Satellite Padparadscha Costes Costes M. Micallef Mon Parfum Gres Cabaret Guerlain Samsara Eau de Parfum Thierry Mugler Womanity Liqueurs de Parfum L`Erbolario Meharees Guerlain Songe d'un Bois d'Ete L`Artisan Parfumeur Voleur de Roses Juliette Has A Gun Mad Madame