Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

Caron Piu Bellodgia (2013) Caron dla kobiet

Caron Piu Bellodgia (2013) Caron dla kobiet

Caron Piu Bellodgia (2013) Caron dla kobiet Zdjęcia Caron Piu Bellodgia (2013) Caron dla kobiet Zdjęcia Caron Piu Bellodgia (2013) Caron dla kobiet Zdjęcia

Caron Piu Bellodgia (2013) marki Caron to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Caron Piu Bellodgia (2013) został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Richard Fraysse. Nutami głowy są goździk (roślina), róża, jaśmin i konwalia; nutami serca są cynamon i goździk (przyprawa); nutami bazy są cedr, drzewo sandałowe i piżmo.

Goździk (roślina) Róża Jaśmin Konwalia

Cynamon Goździk (przyprawa)

Cedr Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Caron Piu Bellodgia (2013) by Caron.

Caron Piu Bellodgia (2013) Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Caron Caron Piu Bellodgia (2013), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Caron Caron Piu Bellodgia (2013), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Caron Piu Bellodgia (2013) marki Caron. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Caron Piu Bellodgia (2013) marki Caron reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Celine Dion Enchanting Rochas Absolu Intense Simply Red Mariah Carey M by Mariah Carey Gold Deluxe Edition Kenzo Flower by Kenzo Summer 2008 Dana Heaven Sent Lubin Nuit de Longchamp Yves Saint Laurent Opium Oriental Limited Edition Tocca Aqua Profumata Catania Kat Von D Saint Ayala Moriel Sutul Xerjoff Oesel Judith Leiber Judith Leiber Night