Marki » C » orientalno - przyprawowe « Grupy

Caron Parfum Sacre (2013) Caron dla kobiet

cynamonowy
dymny
Caron Parfum Sacre (2013) Caron dla kobiet Zdjęcia

Caron Parfum Sacre (2013) marki Caron to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Caron Parfum Sacre (2013) został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są pieprz i cynamon; nutą serca jest róża; nutami bazy są mirra i piżmo.

Pieprz Cynamon

Róża

Mirra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Caron Parfum Sacre (2013) by Caron.

Caron Parfum Sacre (2013) Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Caron Caron Parfum Sacre (2013), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Caron Caron Parfum Sacre (2013), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Caron Parfum Sacre (2013) marki Caron. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Caron Parfum Sacre (2013) marki Caron reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Hugo Boss Hugo Dark Blue Monotheme Fine Fragrances Venezia Te Rosso & Spezie Azzaro Oh La La Serge Lutens Mandarine Mandarin biehl parfumkunstwerke mb03 Sahlini Parfums Femininde Il Profvmo Osmo Scents Patchouli Noir Pal Zileri Collezione Privata Cashmere E Ambra Smell Bent Desperado Yves Rocher Eryo Gutenberg Parfums Gutenberg Limited Kristen Michele Epice Orientale