Marki » C » kwiatowe « Grupy

Caron My Ylang (2013) Caron dla kobiet

Caron My Ylang (2013) Caron dla kobiet

żółtych kwiatów
Caron My Ylang (2013) Caron dla kobiet Zdjęcia Caron My Ylang (2013) Caron dla kobiet Zdjęcia

Caron My Ylang (2013) marki Caron to kwiatowe perfumy dla kobiet. Caron My Ylang (2013) został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Richard Fraysse. Nutami głowy są białe kwiaty, jaśmin, ylang-ylang, konwalia i róża; nutami serca są kwiat czarnej porzeczki i mandarynka; nutą bazy jest wanilia.

Białe kwiaty Jaśmin Ylang-ylang Konwalia Róża

Kwiat czarnej porzeczki Mandarynka

Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Caron My Ylang (2013) by Caron.

Caron My Ylang (2013) Recenzje Perfum

Arttemiss
Arttemiss

Taki z "My Ylang" ylang, jak z Grace Kelly "Brunet wieczorową porą" i to dosłownie, ponieważ perfumy nieodwołalnie zdominowała kruczowłosa czarna porzeczka. Centralnie, nieodwołalnie i od samego otwarcia. Konkretnie jej kwiat, czyli coś pomiędzy liściem a owocem. Porzeczka z sianem suszącym się na łące, okraszonym dodatkowo lekko dymną nuta, zupełnie, jakby ktoś wziął w rękę jedno takie źdźbło suchej już trawy i podpalił. Albo jeszcze inaczej: postawił na stole lufkę po marihuanie tuż obok szklanki z porzeczkowym kompotem. I proszę mi nie imputować, że ja tu jakąś sympatią do używek niecnych pałam - ja nic nie pałam tylko tak sobie przypuszczam... Wracając do tytułowego bohatera: ylang istnieje tu tylko i wyłącznie jako dosłodzenie porzeczkowej aury, a za pozór ukwiecenia odpowiadają zupełnie już inne roślinki, a mianowicie ledwo wyczuwalne róża z konwalią. Z nut serca pojawia się jeszcze cień mandarynki, absolutnie nie mający szans w starciu z całym batalionem kwitnących porzeczek. Wanilia podobnież - zdezerterowała - za to tlące się sianko smuży się w najlepsze.

Trudno stwierdzić, czy to zapach piękny, czy też wręcz odwrotnie. Z pewnością interesujący. I tylko tej nazwy nie pojmuję... Trwałość i dyfuzja przeciętne.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Caron Caron My Ylang (2013), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Caron Caron My Ylang (2013), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Caron My Ylang (2013) marki Caron. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Caron My Ylang (2013) marki Caron reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Amarige Calvin Klein Eternity Rose Blush Ralph Lauren Glamourous L`Occitane en Provence 4 Reines Tom Tailor Speedlife Woman Yves Saint Laurent Baby Doll Candy Pink Bijan DNA Femme Jean Patou Amour Amour Acca Kappa Glicine Tallulah Jane Leotie Romane Vida Tiger Lily Ulric de Varens Lily Prune Cotton Musk