Marki » C » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Alpona Caron dla kobiet

Alpona Caron dla kobiet

ziołowy

Alpona marki Caron to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Alpona został wydany w 1939 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ernest Daltroff. Nutami głowy są cytryna, bergamotka, grejpfrut i róża; nutami serca są jaśmin, pomarańcza, orchidea i tymianek; nutami bazy są paczula, mirra, cedr, drzewo sandałowe, piżmo i mech dębowy.

Cytryna Bergamotka Grejpfrut Róża

Jaśmin Pomarańcza Orchidea Tymianek

Paczula Mirra Cedr Drzewo sandałowe Piżmo mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Alpona by Caron.

Alpona Recenzje Perfum

Zapach z 1939 roku oparty głównie na nucie cytrusów. Bergamotka i cytryna zmieszane są z odrobiną ziół, dzięki czemu nie wydają się ostre, nie przypominają też odświeżaczy do powietrza.

Dość szybko pojawiają się nuty bazy w formie przepięknej, pudrowej mgiełki, w skład której wchodzi drewno sandałowe, piżmo i kropla mchu dębowego.

Piękny zapach – niestety mało intensywny, choć skóry trzyma się cały dzień. Testowałam współczesny ekstrakt.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Caron Alpona, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Caron Alpona, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Alpona marki Caron. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Alpona marki Caron reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Calvin Klein CK One Summer 2006 Davidoff Cool Water Deep Summer Fizz Moschino Friends Men Byblos Blu Men Enjoy Kusado L'Eau de Kyoto Guerlain Eau de Cologne Imperiale Lalique Lalique White Clive Christian 1872 Men Guerlain Guerlain Homme L`Eau DSH Perfumes The´ Vert (Tea No. 1) Cale Fragranze d’Autore Tepidarium Morris Morris