Marki » C » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Alpona Caron dla kobiet

Alpona Caron dla kobiet

ziołowy

Alpona marki Caron to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Alpona został wydany w 1939 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ernest Daltroff. Nutami głowy są cytryna, bergamotka, grejpfrut i róża; nutami serca są jaśmin, pomarańcza, orchidea i tymianek; nutami bazy są paczula, mirra, cedr, drzewo sandałowe, piżmo i mech dębowy.

Cytryna Bergamotka Grejpfrut Róża

Jaśmin Pomarańcza Orchidea Tymianek

Paczula Mirra Cedr Drzewo sandałowe Piżmo mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Alpona by Caron.

Alpona Recenzje Perfum

Zapach z 1939 roku oparty głównie na nucie cytrusów. Bergamotka i cytryna zmieszane są z odrobiną ziół, dzięki czemu nie wydają się ostre, nie przypominają też odświeżaczy do powietrza.

Dość szybko pojawiają się nuty bazy w formie przepięknej, pudrowej mgiełki, w skład której wchodzi drewno sandałowe, piżmo i kropla mchu dębowego.

Piękny zapach – niestety mało intensywny, choć skóry trzyma się cały dzień. Testowałam współczesny ekstrakt.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Caron Alpona, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Caron Alpona, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Alpona marki Caron. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Alpona marki Caron reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Carrera Carrera Emotion Carolina Herrera 212 Men on Ice 2005 Acqua di Parma Acqua di Parma Colonia Assoluta Edizione Riviera Air-Val International Spiderman Esteban Fureur d'agrumes Pierre Balmain Monsieur Balmain Guerlain Eau de Fleurs de Cedrat Maitre Parfumeur et Gantier Sanguine Muskissime Creative Universe Beth Terry Te Tonatto Profumi Anena James Heeley Verveine A Perfume Organic Urban Organic