Marki » C » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Alpona Caron dla kobiet

Alpona Caron dla kobiet

ziołowy

Alpona marki Caron to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Alpona został wydany w 1939 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ernest Daltroff. Nutami głowy są cytryna, bergamotka, grejpfrut i róża; nutami serca są jaśmin, pomarańcza, orchidea i tymianek; nutami bazy są paczula, mirra, cedr, drzewo sandałowe, piżmo i mech dębowy.

Cytryna Bergamotka Grejpfrut Róża

Jaśmin Pomarańcza Orchidea Tymianek

Paczula Mirra Cedr Drzewo sandałowe Piżmo Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Alpona by Caron.

Alpona Recenzje Perfum

Zapach z 1939 roku oparty głównie na nucie cytrusów. Bergamotka i cytryna zmieszane są z odrobiną ziół, dzięki czemu nie wydają się ostre, nie przypominają też odświeżaczy do powietrza.

Dość szybko pojawiają się nuty bazy w formie przepięknej, pudrowej mgiełki, w skład której wchodzi drewno sandałowe, piżmo i kropla mchu dębowego.

Piękny zapach – niestety mało intensywny, choć skóry trzyma się cały dzień. Testowałam współczesny ekstrakt.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Caron Alpona, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Caron Alpona, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Alpona marki Caron. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Alpona marki Caron reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Corinne Cobson Love Etc Barbie Barbie Sirena Crabtree & Evelyn West Indian Lime Miller Harris Le Petit Grain Lorenzo Villoresi Acqua di Colonia Marc Jacobs Splash Lemon 2009 Max Deville Camera for Men DSH Perfumes The´ Vert (Tea No. 1) Amway Opportune Sport Keiko Mecheri Mulholland Keiko Mecheri Tarifa Maison Francis Kurkdjian Absolue Pour le Matin