Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

Aimez - Moi Caron dla kobiet

Aimez - Moi Caron dla kobiet

lekko korzenny
Aimez - Moi Caron dla kobiet Zdjęcia Aimez - Moi Caron dla kobiet Zdjęcia Aimez - Moi Caron dla kobiet Zdjęcia Aimez - Moi Caron dla kobiet Zdjęcia

Aimez - Moi marki Caron to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Aimez - Moi został wydany w 1996 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dominique Ropion. Nutami głowy są kardamon, bergamotka, anyż gwiazdkowaty, fiołek i mięta; nutami serca są irys, jaśmin, esencja różana, magnolia i brzoskwinia; nutami bazy są nuty drzewne, ambra, piżmo, drzewo sandałowe i wanilia.

Kardamon Bergamotka Anyż gwiazdkowaty Fiołek Mięta

Irys Jaśmin Esencja różana Magnolia Brzoskwinia

Nuty drzewne Ambra Piżmo Drzewo sandałowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aimez - Moi by Caron.

Lolita Lempicka Eau de Toilette
La Violette
Apres l'Ondee

Aimez - Moi Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Caron Aimez - Moi, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Caron Aimez - Moi, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aimez - Moi marki Caron. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aimez - Moi marki Caron reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Insolence Serge Lutens Feminite du Bois The Different Company Sublime Balkiss Sisley Soir de Lune Alexander McQueen My Queen Guerlain Shalimar Clinique Aromatics Elixir Priscilla Presley Indian Summer Guerlain Mahora Clinique Simply Clinique Serge Lutens Ambre Sultan Agent Provocateur L'Agent Hermes Elixir des Merveilles Lancome Tresor ScentStory 24 Gold Christian Dior Poison Penhaligon`s Iris Prima Donna Karan Black Cashmere Chanel Coco Eau de Parfum Lancome Magie Noire