Marki » C » kwiatowe « Grupy

Acaciosa Caron dla kobiet

Acaciosa Caron dla kobiet

żółtych kwiatów

Acaciosa marki Caron to kwiatowe perfumy dla kobiet. Acaciosa został wydany w 1924 roku. Nutami głowy są róża, jaśmin, konwalia, kwiat pomarańczy i ylang-ylang; nutami serca są ananas, jaśmin, kwiat pomarańczy i drzewo sandałowe; nutami bazy są wanilia, ambra i piżmo.

Róża Jaśmin Konwalia Kwiat pomarańczy Ylang-ylang

Ananas Jaśmin Kwiat pomarańczy Drzewo sandałowe

Wanilia Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Acaciosa by Caron.

Vanderbilt

Acaciosa Recenzje Perfum

Powstał w 1924 roku – w nutach bardzo nietypowe jak na owe czasy połączenie ananasa z jaśminem. Ja tego ananasa nie czuję – na mojej skórze to bardzo ładny, mocno przypudrowany jaśmin z drewnem sandałowym w bazie.

Bardzo elegancki vintage. Szkoda tylko, że nietrwały.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Caron Acaciosa, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Caron Acaciosa, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Acaciosa marki Caron. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Acaciosa marki Caron reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Davidoff Cool Water Ocean Radiance Avon Petal by Cynthia Rowley Avon U by Ungaro for Her Esteban Oriental Flower Il Profvmo Osmo Scents Gardenia Royal Payot Pavlova Compagnia Delle Indie Oceania Tiare Blossom Ocean Pacific Ocean Pacific for Women Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Parfum Yves Rocher Fleur de Noel Limited Edition Susan D. Owens Child Perfume Mojo LIVE NOW Inspired by New York