Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

Oud Couture Carolina Herrera dla kobiet i mężczyzn

Oud Couture Carolina Herrera dla kobiet i mężczyzn

agarowy
Oud Couture Carolina Herrera dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Oud Couture Carolina Herrera dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Oud Couture Carolina Herrera dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Oud Couture marki Carolina Herrera to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Oud Couture został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Constantin Gueros. Perfumy zawierają takie składniki, jak agar (oud), róża damasceńska i róża z taif.

Agar (oud) Róża damasceńska Róża z Taif

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oud Couture by Carolina Herrera.

Oud Couture Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carolina Herrera Oud Couture, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carolina Herrera Oud Couture, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oud Couture marki Carolina Herrera. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oud Couture marki Carolina Herrera reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Castelbajac Castelbajac Montale Oriental Flowers Novae Plus Pink Minou Bath and Body Works Black Amethyst Caron Nuit de Noel Manuel Canovas Anse Turqouise Alfred Sung Pure Moment Keiko Mecheri Oliban Tsi-La Organic Kesu JoAnne Bassett Marie Antoinette Oriflame Midnight Pearl Oriflame Tsun Lai