Marki » C » drzewno - aromatyczne « Grupy

Herrera for Men Sensual Vetiver Carolina Herrera dla mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 2

tytoniowy
Herrera for Men Sensual Vetiver Carolina Herrera dla mężczyzn Zdjęcia

Herrera for Men Sensual Vetiver marki Carolina Herrera to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Herrera for Men Sensual Vetiver został wydany w 2002 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak lawenda, wetyweria, drzewo sandałowe, ambra, goździk (przyprawa) i tytoń.

Lawenda Wetyweria Drzewo sandałowe Ambra Goździk (przyprawa) Tytoń

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Herrera for Men Sensual Vetiver by Carolina Herrera.

Herrera for Men Sensual Vetiver Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carolina Herrera Herrera for Men Sensual Vetiver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carolina Herrera Herrera for Men Sensual Vetiver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Herrera for Men Sensual Vetiver marki Carolina Herrera. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Herrera for Men Sensual Vetiver marki Carolina Herrera reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Mypa Madonna Men Yves Saint Laurent Yves Saint Laurent Pour Homme Germaine Monteil Royal Secret for Men Perfumer`s Workshop Samba Red Man Nautica White Sail Carthusia Ligea la Sirena Guerlain Guerlain Homme Intense Profumum Roma Acqua Viva Tonatto Profumi Sandalo Per Teti Pal Zileri Collezione Privata Blu di Provenza Creed Cuir de Russie Can Carlos Savina