Marki » C » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Herrera for Men Refreshing Ginger Carolina Herrera dla mężczyzn

Herrera for Men Refreshing Ginger Carolina Herrera dla mężczyzn

tytoniowy

Herrera for Men Refreshing Ginger marki Carolina Herrera to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Herrera for Men Refreshing Ginger został wydany w 2002 roku. Nutami głowy są lawenda, goździk (przyprawa), imbir i kardamon; nutami serca są ambra i tytoń; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i cedr virginia.

Lawenda Goździk (przyprawa) Imbir Kardamon

Ambra Tytoń

Piżmo Drzewo sandałowe Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Herrera for Men Refreshing Ginger by Carolina Herrera.

Herrera for Men Refreshing Ginger Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carolina Herrera Herrera for Men Refreshing Ginger, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carolina Herrera Herrera for Men Refreshing Ginger, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Herrera for Men Refreshing Ginger marki Carolina Herrera. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Herrera for Men Refreshing Ginger marki Carolina Herrera reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Pal Zileri Lab i-White Monotheme Fine Fragrances Venezia Tea Leaves Red Tea & Spices Geir Ness Geir Ness for Men s.Oliver s.Oliver Hot Edition Men Demeter Fragrance Chai Tea Demeter Fragrance Fresh Ginger Roxana Illuminated Perfume Chocolate: Figure 3: La Foret Michael Storer Djin Ralph Lauren Big Pony 3 Coty Stetson All American Esme Rene Adam's Secret Intelligent Nutrients Attune