Marki » C » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Herrera For Men Carolina Herrera dla mężczyzn

Herrera For Men Carolina Herrera dla mężczyzn

tytoniowy
Herrera For Men Carolina Herrera dla mężczyzn Filmy
Herrera For Men Carolina Herrera dla mężczyzn Zdjęcia Herrera For Men Carolina Herrera dla mężczyzn Zdjęcia Herrera For Men Carolina Herrera dla mężczyzn Zdjęcia

Herrera For Men marki Carolina Herrera to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla mężczyzn. Herrera For Men został wydany w 1991 roku. Herrera For Men stworzyli Rosendo Mateu i Carlos Benaim. Nutami głowy są rozmaryn, lawenda, cytryna i neroli; nutami serca są goździk (przyprawa), koniczyna i geranium; nutami bazy są drzewo sandałowe, tytoń i ambra.

Rozmaryn Lawenda Cytryna Neroli

Goździk (przyprawa) Koniczyna Geranium

Drzewo sandałowe Tytoń Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Herrera For Men by Carolina Herrera.

XS
Burberry Men

Herrera For Men Recenzje Perfum

jacekwis
jacekwis

Ten zapach to rzeczywiście mocna rzecz. Zgadzam się z blueberry, ja też po pierwszej aplikacji wykrzyknąłem WOW !
Krótko mówiąc CH for Men nazwałbym maczetą olfaktoryczną, a piszę tak dlatego, gdyż zapach jednoznacznie kojarzy mi się z temperamentem południowoamerykańskim.
Krótkie miluśne cytrusowe otwarcie, to taka mała zmyłka jaką funduje nam na początku CH for Men, by ustąpić, w moim przekonaniu, niesamowicie pikantnemu akordowi tytoniu, goździków i koniczyny. Przez tak wyeksponowane trio nie przebije się już nic, co pozwala przez dłuższy czas cieszyć, dosłownie ociekającym męskością aromatem.
CH for Men, to taki przystojniak z Puerto Rico, niesamowicie atrakcyjny z hebanowym ciałem, rozpiętą jedwabną koszulą i pożądliwym spojrzeniem w oczach. „Mahoniowy gość” do bólu pewny siebie, najpierw zerwie bieliznę potem pomyśli o odrobinie czułości.
Czyli ktoś zupełnie inny niż ja :-(
I tu mam problem, bo pomimo, iż nie pasujemy mentalnie z CH for Men do siebie, to pragniemy się nawzajem „bez dwóch zdań” No, ale co się dziwić, każdy zdrowy facet chciałby chociaż raz w życiu poczuć w sobie taką „dzikość serca” i ja ją czuję za każdym razem, właśnie z CH for Men.

blueberry
blueberry

Zakup z głupia frant – w ciemno, decyzja podjęta na podstawie zaledwie 2 banalnych informacji: zawartość tytoniu (przepadam za tą nutą w perfumach) + rzekome użytkowanie przez Angelinę Jolie (nie przepadam, ale skoro jej wąsy po tym specyfiku nie wyrosły, to tym bardziej nie mają szans u mnie;)).

Zapach przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Pierwsze zetknięcie z nim zakończyło się ekstatycznym wykrzyknięciem: WOW! Prawdziwie tytoniowe pachnidło, bo jak się okazuje, miłościwie panujący tytoń nadaje w nim rytm od początku do końca. W otwarciu wyraźnie wyczuwam delikatnie odświeżającą cytrynę i łagodną, niemęczącą lawendę, do których niebawem dołączają wyjątkowo soczysta i kwitnąca koniczyna, mokra jeszcze od porannej rosy, oraz aromatyczne, prawie znieczulające goździki. Co jakiś czas sygnalizuje swoją obecność charakterystyczne geranium (na szczęście ładnie oddane i na mnie bardzo łagodne; na skórze męża bardziej ostre).

Tytoń jest tutaj podany w świeższej, jakby wilgotnej i zdecydowanie chłodniejszej formie aniżeli w Versace The Dreamer, dlatego woda ta idealnie nadaje się na letnie dni, np. do białej koszuli i niekoniecznie „tylko dla wytwornych gentlemanów” ;) Zacna trwałość (6-8 h na skórze, o wiele dłużej na ubraniu) i duże prawdopodobieństwo usłyszenia komplementów (zarówno od kobiet jak i mężczyzn).

Myślę, że na opakowaniu spokojnie mogło by znaleźć się ostrzeżenie: „Uwaga! Zawiera tytoń – ryzyko uzależnienia”. Dla mnie już jednak za późno - wpadłam po uszy, a właściwie nozdrza ;)

Krzysztof M.
Krzysztof M.

Klasyka gatunku. Doceniam go niezmiennie mimo, że lata świetności ma już za sobą. Znam armię jego przeciwników, ale opinię tą swego czasu wykształtowała pewna część moich znajomych. Niektórym może kojarzyć się selerowo i z przyprawą do zup co jest zbyt płytkim uproszczeniem, ale może na rzeczy. Dobra trwałość. Nie polecam zakupu w ciemno. Zapach raczej na oficjalne okazje.

Prorok
Prorok

Zapach , który można określić jako modern classic . I wybitne dzieło w kategorii woody floral musk . Pomimo 20 lat na karku nie pachnie anachronicznie jak choćby kolonialne safari ralpha laurena ( które notabene powstało rok później ) . Jak dla mnie kapitalne połączenie tytoniu , nut kwiatowych i lawendy . Zapach w stylu burberry for men i platinum egoiste . Dla mnie od początku do konca wyczuwalna jest dominujaca nuta tytoniu . A zapachy tytoniowe uwielbiam ( vide dreamer ) choc nigdy nie palilem papierosow Zapach zdecydowanie dla męzczyzn 30 + i do garnituru . Dostojny , wyrafinowany , niezwykle elegancki. Ma w sobie aurę autorytetu. Bardzo dobra trwalosc - 8 godzin , bardzo dobra wielogodzinna projekcja . Zapach tylko dla wytwornych gentlemanow . Nie nalezy przesadzac z aplikacją

Herrera For Men by Carolina Herrera 3.93 out of 5 based on 14 ratings and 4 user reviews

Zakupowe okazje

Carolina Herrera Herrera For Men eau de toilette for men 3.3 oz
Carolina Herrera Herrera For Men eau de toilette for men 3.3 oz
Gift Set 4oz
50.19 USD
Carolina Herrera Herrera For Men Gift Set III. Eau De Toilette 3,4 oz Deodorant Stick 2,5 oz
Eau De Toilette 6.7oz
58.53 USD
Carolina Herrera Herrera For Men eau de toilette for men 6.7 oz
Carolina Herrera Herrera For Men eau de toilette for men 6.7 oz
60.75 USD
212 Sexy Gift Set by Carolina Herrera Gift Set for Men Includes 3.4 oz Eau De Toilette Spray 2.6 oz Deodorant Stick
62.25 USD
212 Sexy Gift Set by Carolina Herrera Gift Set for Men Includes 3.4 oz Eau De Toilette Spray 3.4 oz After Shave Moisturizer
63.75 USD
212 Gift Set by Carolina Herrera Gift Set for Men Includes 3.4 oz Eau De Toilette Spray 2.1 oz Deodorant Stick
65.25 USD
212 Vip Gift Set by Carolina Herrera Gift Set for Men Includes 3.4 oz Eau De Toilette Spray 3.4 oz Shower Gel
66.00 USD
Ch Carolina Herrera Gift Set by Carolina Herrera Gift Set for Men Includes 3.4 oz Eau De Toilette Spray 3.4 oz After Shave Balm
69.00 USD
212 Vip Gift Set by Carolina Herrera Gift Set for Men Includes 3.4 oz Eau De Toilette Spray 3.4 oz After Shave Lotion
Macys.com
Eau De Toilette 3.4oz
82.00 USD
212 Vip by Carolina Herrera for Men Eau de Toilette, 3.4 oz
212 Vip by Carolina Herrera for Men Eau de Toilette, 3.4 oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carolina Herrera Herrera For Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carolina Herrera Herrera For Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Herrera For Men marki Carolina Herrera. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Herrera For Men marki Carolina Herrera reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Homme Intense Christian Dior Fahrenheit Absolute Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Oscar de la Renta Oscar de la Renta Pour Lui Cartier Declaration d'Un Soir Carolina Herrera 212 Men Guerlain Habit Rouge Eau de Toilette Versace Dreamer Givenchy Pi Davidoff Zino Davidoff Montblanc Legend Bentley Bentley for Men Intense Chanel Antaeus Rasasi Faqat Lil Rijal Calvin Klein Obsession for Men Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black Guerlain Heritage Eau de Toilette Chanel Allure Homme Sport Rochas Rochas Man Mirato Malizia Uomo Vetyver