Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

Crystal Chic Carolina Herrera dla kobiet

Crystal Chic Carolina Herrera dla kobiet

Crystal Chic Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia

Crystal Chic marki Carolina Herrera to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Crystal Chic został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są czerwone jagody, czerwona frezja i róża bułgarska; nutami serca są jaśmin, kwiat pomarańczy, papryczka pimento i indyjska tuberoza; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, ambrette (piżmo ambrowe) i wanilia bourbon.

Czerwone jagody Czerwona frezja Róża bułgarska

Jaśmin Kwiat pomarańczy Papryczka pimento Indyjska tuberoza

Drzewo sandałowe Ambra Ambrette (piżmo ambrowe) Wanilia bourbon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Crystal Chic by Carolina Herrera.

Crystal Chic Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carolina Herrera Crystal Chic, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carolina Herrera Crystal Chic, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Crystal Chic marki Carolina Herrera. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Crystal Chic marki Carolina Herrera reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Divine L'Infante Avon In Bloom Yves Saint Laurent Opium Fleur de Shanghai Avon Passion Dance Calvin Klein Euphoria Crystal Edition Jean Patou Ma Liberte Giorgio Armani Idole d`Armani Eau de Toilette Red Flower Organic Perfume Ambrette Allegri Allegri Jesus Del Pozo Ambar DECO Legends & Love Florascent Aqua Composita Tango