Marki » C » kwiatowe « Grupy

Chic Limited Red Edition Carolina Herrera dla kobiet

Chic Limited Red Edition Carolina Herrera dla kobiet

Chic Limited Red Edition marki Carolina Herrera to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są kwiat pomarańczy i mandarynka; nutami serca są czerwona frezja i róża bułgarska; nutami bazy są drzewo sandałowe, wanilia i białe piżmo.

Kwiat pomarańczy Mandarynka

Czerwona frezja Róża bułgarska

Drzewo sandałowe Wanilia Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chic Limited Red Edition by Carolina Herrera.

Chic Limited Red Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carolina Herrera Chic Limited Red Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carolina Herrera Chic Limited Red Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chic Limited Red Edition marki Carolina Herrera. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chic Limited Red Edition marki Carolina Herrera reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Foliflora Etro Dianthus Jean Patou Joy Lalique Claire de Nilang Yves Rocher Neonatura Souffle Frederic Malle Lipstick Rose Opus Oils Burlesque: Gypsy Oriflame Visions Casual Cutie L`Occitane en Provence Mimosa de l`Esterel Perry Ellis 360° Black for Women Jovan White Musk Alyssa Ashley Alyssa Ashley Green Tea Essence