Marki » C » kwiatowe « Grupy

Chic Limited Red Edition Carolina Herrera dla kobiet

Chic Limited Red Edition Carolina Herrera dla kobiet

Chic Limited Red Edition marki Carolina Herrera to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są kwiat pomarańczy i mandarynka; nutami serca są czerwona frezja i róża bułgarska; nutami bazy są drzewo sandałowe, wanilia i białe piżmo.

Kwiat pomarańczy Mandarynka

Czerwona frezja Róża bułgarska

Drzewo sandałowe Wanilia Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chic Limited Red Edition by Carolina Herrera.

Chic Limited Red Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carolina Herrera Chic Limited Red Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carolina Herrera Chic Limited Red Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chic Limited Red Edition marki Carolina Herrera. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chic Limited Red Edition marki Carolina Herrera reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Private Collection Tuberose Gardenia L`Occitane en Provence Eau des 4 Reines Serge Lutens Sarrasins Luciano Soprani Luciano Soprani Donna Celine Dion Paris Nights The Body Shop The Spirit of Moonflower Acqua di Genova Acqua di Genova - Gold Profumi del Forte By Night White Victoria`s Secret Very Sexy Now 2010 Joya Venom Alexa Lixfeld 001 April Aromatics Rose L'Orange