Marki » C » kwiatowe « Grupy

Chic Limited Red Edition Carolina Herrera dla kobiet

Chic Limited Red Edition Carolina Herrera dla kobiet

Chic Limited Red Edition marki Carolina Herrera to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są kwiat pomarańczy i mandarynka; nutami serca są czerwona frezja i róża bułgarska; nutami bazy są drzewo sandałowe, wanilia i białe piżmo.

Kwiat pomarańczy Mandarynka

Czerwona frezja Róża bułgarska

Drzewo sandałowe Wanilia Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chic Limited Red Edition by Carolina Herrera.

Chic Limited Red Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carolina Herrera Chic Limited Red Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carolina Herrera Chic Limited Red Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chic Limited Red Edition marki Carolina Herrera. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chic Limited Red Edition marki Carolina Herrera reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Paris Roses des Vergers Annick Goutal Heure Exquise Kenzo L'Eau par Kenzo Love L'Eau Dorin Un Air de Damas Fullah Yves Saint Laurent Paris Eau de Printemps Coach Peony Splash Le Labo Fleur d`Oranger 27 Atelier Flou Sloane Rose Rothenstein Cri de Fleur Van Cleef & Arpels First Summer Pour l'Ete Romane Ever Radiant Lalique Fleur de Cristal