Marki » C » kwiatowe « Grupy

Chic Carolina Herrera dla kobiet

Chic Carolina Herrera dla kobiet

tuberozowy
Chic Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia Chic Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia Chic Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia Chic Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia

Chic marki Carolina Herrera to kwiatowe perfumy dla kobiet. Chic stworzyli Alberto Morillas i Jacques Cavallier. Nutami głowy są tuberoza, róża bułgarska i czerwona frezja; nutami serca są kwiat pomarańczy, frezja, konwalia i kwiat mandarynki; nutami bazy są drzewo sandałowe, wanilia i białe piżmo.

Tuberoza Róża bułgarska Czerwona frezja

Kwiat pomarańczy Frezja Konwalia Kwiat mandarynki

Drzewo sandałowe Wanilia Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chic by Carolina Herrera.

Chic Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carolina Herrera Chic, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carolina Herrera Chic, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chic marki Carolina Herrera. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chic marki Carolina Herrera reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel Gloria Gucci Gucci Rush 2 Torrente L`Or de Torrente Yves Saint Laurent Belle d`Opium Christian Dior Pure Poison Rochas Desir Pour Femme Cerruti Image Woman Jesus Del Pozo Ambar Giorgio Armani Armani Code for Women Jesus Del Pozo In Black Lancome Miracle So Magic! Christian Dior Dior Addict Laura Biagiotti Laura Lalique Amethyst Lacoste Lacoste Pour Femme Nina Ricci Nina Max Mara Le Parfum Vivienne Westwood Anglomania Kenzo Flower by Kenzo Oriental Balenciaga Cristobal