Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

CH Red & Gold Carolina Herrera dla kobiet

CH Red & Gold Carolina Herrera dla kobiet

Miałem: 1

CH Red & Gold marki Carolina Herrera to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. CH Red & Gold został wydany w 2010 roku. Nutę głowy stanowi bergamotka; nutami serca są jaśmin, cynamon, esencja różana i pralina; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, cedr virginia i ambra.

Bergamotka

Jaśmin Cynamon Esencja różana Pralina

Drzewo sandałowe Paczula Cedr Virginia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about CH Red & Gold by Carolina Herrera.

CH Red & Gold Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carolina Herrera CH Red & Gold, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carolina Herrera CH Red & Gold, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum CH Red & Gold marki Carolina Herrera. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu CH Red & Gold marki Carolina Herrera reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Chamade Air-Val International Minnie Mouse Luciano Soprani Solo Amore Bob Mackie Mackie Floris China Rose Lubin Nuit de Longchamp Christian Lacroix C`est La Vie Guerlain Eau de Shalimar 2009 Jeanne Arthes Arthes Love Never Dies Gold Carven Variations Tesori d`Oriente Marrakech Ibisco E Pepe Rosa Mona di Orio Musc