Marki » C » skórzane « Grupy

CH Privée Carolina Herrera dla kobiet

CH Privée Carolina Herrera dla kobiet

skórzany
CH Privée Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia CH Privée Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia CH Privée Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia CH Privée Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia

CH Privée marki Carolina Herrera to skórzane perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, CH Privée został wydany w 2017 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dominique Ropion. Perfumy zawierają takie składniki, jak osmantus, kawior, paczula, wanilia i skóra.

Osmantus Kawior Paczula Wanilia Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about CH Privée by Carolina Herrera.

CH Privée Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carolina Herrera CH Privée, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carolina Herrera CH Privée, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum CH Privée marki Carolina Herrera. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu CH Privée marki Carolina Herrera reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy skórzane
Chanel Cuir de Russie English Leather English Leather Black Montana Montana Parfum d'Homme Montana Parfum de Peau Esteban Cuir Cerruti L`Essence de Cerruti Pierre Cardin Pierre Cardin Collection Cuir Intense Creed Royal English Leather DSH Perfumes Prince Truefitt & Hill Spanish Leather Serge Lutens Cuir Mauresque Michel Germain Sexual Sugar Daddy