Marki » C » orientalno - przyprawowe « Grupy

CH Men Carolina Herrera dla mężczyzn

skórzany
CH Men Carolina Herrera dla mężczyzn Filmy
CH Men Carolina Herrera dla mężczyzn Zdjęcia

CH Men marki Carolina Herrera to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. CH Men został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut i trawa; nutami serca są szafran, gałka muszkatołowa, nuty drzewne, jaśmin i fiołek; nutami bazy są mech dębowy, ambra, wanilia, skóra, cukier, wetyweria, drzewo sandałowe, zamsz i drzewo kaszmirowe.

Bergamotka Grejpfrut Trawa

Szafran Gałka muszkatołowa Nuty drzewne Jaśmin Fiołek

mech dębowy Ambra Wanilia Skóra Cukier Wetyweria Drzewo sandałowe Zamsz Drzewo kaszmirowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about CH Men by Carolina Herrera.

My Land

CH Men Recenzje Perfum

wrslucky
wrslucky

Bardzo przyjemny zapach :), dla osób z dużą kolekcją - zapach jest z typu jeśli nie wiem czego użyć, biorę CH MEN! ;) Słodki, ale nie za słodki. Ośmielę się nawet napisać, że jest dosyć unikalny. Na pewno nie cieszy się wielką popularnością, widać to w internetach ;)

Rysio
Rysio

Dla mnie jest to zapach, którym można wyrwać niezbyt rozgarniętą "Kasię z dyskoteki". Nie ma w tym zapachu polotu, czy głębi jest po prostu obliczony na to, aby się podobać. I trzeba przyznać, że dobrze spełnia swoje zadanie. Wielu przedstawicielkom płci przeciwnej się podoba. Więc jak chcesz coś wyrwać na dyskotece lub w barze, to CH będzie nadawać się idealnie. Na kolacje z ukochaną polecałbym coś innego, no chyba że twoją wybranką jest "Kasia z dyskoteki" to jak najbardziej polecam CH.
Trwałość i projekcja duża.

Roq
Roq

Zacznę od tego, że jest to dość wyjątkowy zapach. Broń Boże nie oznacza to, że jest dziwaczny. Nie. Jest po prostu wyjątkowy. Słodko-skórzano-fiołkowy. Dziwny koktail, ale pyszny w noszeniu. Zwłaszcza, kiedy do głosu dochodzi cukier trzcinowy, mech dębowy i ambra, z subtelnie wybrzmiewającą wanilią w tle. Wiem. Brzmi abstrakcyjnie, ale twórcy zapachu, wyszło coś cholernie komfortowego w noszeniu. Trwałość co najmniej dobra. Na mnie, około 7-8 godzin.
Zapach raczej na chłodniejsze pory, choć przy ostrożnej aplikacji można nosić go cały rok. Ma jeszcze jedną pozytywną cechę. Jest mało popularny, a oprócz tego, podoba się paniom :)
Minusem jest dość wysoka cena.
Flakon bardzo fajny, choć ciężki. Polecam...

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carolina Herrera CH Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carolina Herrera CH Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum CH Men marki Carolina Herrera. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu CH Men marki Carolina Herrera reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Chanel Allure Homme Sport Creed Aventus Yves Saint Laurent L'Homme Lalique Hommage a L'Homme Kenzo Kenzo pour Homme Viktor&Rolf Spicebomb Yves Saint Laurent Body Kouros Carolina Herrera 212 Men Givenchy Pi Yves Saint Laurent M7 Amouage Reflection Man Lalique Lalique White Franck Olivier Eau de Passion Men Versace Versace Man Yves Saint Laurent Kouros Guy Laroche Drakkar Noir Chanel Allure Homme Edition Blanche Lalique Lalique Pour Homme Equus Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme