Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

CH Garden Party Carolina Herrera dla kobiet

CH Garden Party Carolina Herrera dla kobiet

CH Garden Party Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia CH Garden Party Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia

CH Garden Party marki Carolina Herrera to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. CH Garden Party został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są grejpfrut, cytryna amalfi i ananas; nutami serca są jaśmin i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr virginia i przyprawy.

Grejpfrut Cytryna Amalfi Ananas

Jaśmin Róża

Drzewo sandałowe Cedr Virginia Przyprawy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about CH Garden Party by Carolina Herrera.

CH Garden Party Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carolina Herrera CH Garden Party, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carolina Herrera CH Garden Party, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum CH Garden Party marki Carolina Herrera. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu CH Garden Party marki Carolina Herrera reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chopard Wish Pink Diamond Escada Escada Magnetic Beat Roberto Verino Verino Christian Dior Dior Addict Shine Liz Claiborne Curve Kicks Ralph Lauren Ralph Cool Avon Incandessence L`Artisan Parfumeur Mure et Musc Extreme Miller Harris Figue Amere Lollia Believe Agatha Agatha Maitre Parfumeur et Gantier Soie Rouge