Marki » C » szyprowo - kwiatowe « Grupy

CH Eau De Parfum Sublime Carolina Herrera dla kobiet

CH Eau De Parfum Sublime Carolina Herrera dla kobiet

skórzany
CH Eau De Parfum Sublime Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia CH Eau De Parfum Sublime Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia CH Eau De Parfum Sublime Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia CH Eau De Parfum Sublime Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia

CH Eau De Parfum Sublime marki Carolina Herrera to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. CH Eau De Parfum Sublime został wydany w 2013 roku. CH Eau De Parfum Sublime stworzyli Olivier Cresp, Elisabeth Vidal i Rosendo Mateu. Nutami głowy są passiflora i bergamotka; nutami serca są róża i orchidea; nutami bazy są ambra, paczula, mech i skóra.

Passiflora Bergamotka

Róża Orchidea

Ambra Paczula Mech Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about CH Eau De Parfum Sublime by Carolina Herrera.

CH Eau De Parfum Sublime Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carolina Herrera CH Eau De Parfum Sublime, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carolina Herrera CH Eau De Parfum Sublime, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum CH Eau De Parfum Sublime marki Carolina Herrera. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu CH Eau De Parfum Sublime marki Carolina Herrera reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
La Perla J'Aime Lalique Perles De Lalique Givenchy Ange ou Demon Tendre David & Victoria Beckham Signature for Her Demeter Fragrance Cosmopolitan Coctail Laura Biagiotti Laura Rose B Never Too Busy To Be Beautiful 1000 Kisses Deep Panouge Isabey Fleur Nocturne Roberta di Camerino L`Uomo R I Santi Via Veneto Long Lost Perfume Maroc O Boticario Accordes Harmonia