Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

CH Carolina Herrera dla kobiet

CH Carolina Herrera dla kobiet

Mam: 10 Miałem: 15 Chcę: 13 Ukochany zapach: 1

CH Carolina Herrera dla kobiet Filmy
CH Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia CH Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia CH Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia

CH marki Carolina Herrera to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. CH został wydany w 2007 roku. CH stworzyli Olivier Cresp i Rosendo Mateu. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut, cytryna amalfi, tropikalny owoc i nuty wodne; nutami serca są jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy, cynamon, esencja różana i pralina; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, drzewo kaszmirowe, cedr virginia, piżmo, zamsz i ambra.

Bergamotka Grejpfrut Cytryna Amalfi Tropikalny owoc Nuty wodne

Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Cynamon Esencja różana Pralina

Drzewo sandałowe Paczula Drzewo kaszmirowe Cedr Virginia Piżmo Zamsz Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about CH by Carolina Herrera.

Présence d'une femme

CH Recenzje Perfum

amanda
amanda

Dopiero teraz mam możność poznania ich,choć od dawna mnie ciekawiły.
Wyobrażałam je sobie i się nie pomyliłam.
Jedynie trochę cytrusowy początek mnie nieco zdezorientował,jednak z każdą dalszą chwilą zapach staje się ciepły,zmysłowy,kobiecy.
Nie jest krzykliwy,nie jest nachalny.
Uważam,że tego typu zapachów obecnie uświadczamy coraz mniej a wielka szkoda.
Coraz więcej mamy landrynek i siódmych wód po kisielu,jednak mam nadzieję,że i ten trend kiedyś się skończy.

gugusia
gugusia

ładny, ale jak dla mnie bez polotu i bardzo pospolity.
Pierwsze nuty to istne cytrusowe szaleństwo na lekko puchatej, waniliowej bazie. Przed szereg wysuwa nam się soczysta cytryna, która w tym zapachu wyeksponowana jest pięknie! W miarę upływu dnia zapach się uspokaja, kolejno no głosu dochodzą nuty kwiatowe, a baza to już tylko akordy drzewne. Skomponowany jest on faktycznie bosko! Nuty płynnie przechodzą jedna w drugą.
Projekcja jak dla mnie bliskoskórna.
Trwałość - ok. 3 godzin.
Flakon obity czerwoną skórą - pomysłowe, elegancje. Dla mnie na plus :)

patetico
patetico

Zapach idealnie 'skrojony' na jesień.
Ostatnio wydobywam z różnych zakamarków flakoniki perfum, które rozgrzewają jak kubek czekolady z aromatem pomarańczy i cynamonu:)
Dużo tu wszystkiego - otwarcie soczyście owocowe niczym wspomnienie upalnego lata.
Mamy tu kwaskowatość dojrzałej cytryny amalfi, bergamotki i grejpfruta, właściwie cały kosz nadmorskich owoców.
To sprawia, że serce zapachu z całą górą czekoladowych pralinek posypanych cynamonem nie jest ulepnie słodkie i banalne, a jednocześnie przywodzi na myśl piernikowe aromaty:)
Kwiaty pachną miękko południowym, niemal afrykańskim latem: cudny kwiat pomarańczy, jaśmin Sambac i bułgarska róża.
Baza to królestwo drzew, ale z mocnym akordem paczuli i zamszu.
Właściwie to perfumy zupełnie nie dla nie, ale trudno ich nie polubić.
Są wyważone, miękkie, apetyczne, zostawiają elegancką smugę za właścicielką.
Zwykle unikałam połączenia pralinek z paczulą, ale tutaj bardzo mi się podoba.
Czyżby to był wpływ zabiegania i jesiennej aury?
Sama nie wiem czego chcę, a w tych perfumach dostaję musujący complex, rozgrzewający, energetyczny i doskonały na chandrę:)
Słychać tu echo przeróżnych znanych kompozycji, np. Aliena (drzewo kaszmirowe + Sambac), czy Angela (czekolada + paczula).
Więc jeśli nie można się zdecydować, a szuka się zapachu z klasą, warto sięgnąć po CH, bo pewnego dnia może go po prostu zabraknąć, jeszcze kilka miesięcy temu trudno było go dostać.
A i flakon w skórzanej oprawie wdzięcznie ozdobi toaletkę:)
Kategoria kwiatowo-orientalno-drzewna.
Bardzo dobra trwałość i projekcja.
I choć to nie do końca mój styl, szczerze polecam:)

missannie
missannie

Coz moge dodac :) Mad-Lainley nie mogla lepiej ujac w swojej opini tego czym jest CH :) Podzielam same Ochy i Achy :)
Pierwsze spotkanie na Wyspach Kanaryjskich w 2008, w PL niedostepna w owym czasie:)
Jedna z niewielu wod które uwielbiam na Forever and Ever !:))! przepiekna, ciepła, zmysłowa!! bardzo trwała, niesie za soba smuzke tajemiczosci. Mimo mocnej woni nie dusi i nie męczy, a intryguje ! nie nudzi.
Zuzylam juz kilka buteleczek i...
teraz czas na nowy flakon;), szkoda ze w PL ciezko mi ją nadal dostac. Tylko w perfumeriach internetowych i na Allegro.

Mad-Lainey
Mad-Lainey

Niedawno wpadl mi w rece tester o objetosci 100ml za smiesznie niska cene, wiec postanowilam nabyc w ciemno i sprawdzic co kryje sie za czerwona obrecza z pradziwej skory.
Moim ochom i achom nie bylo konca, bo uswiadomilam sobie, ze ten zapach ma idealne predyspozycje na zapach signature.
Mimo stezenia jako woda toaletowa, kryje w sobie moc i sile by trwac dobre 6 godzin bez reaplikacji.
CH jest zapachem o idealnej kombinacji nut owocowych, klasycznych kwiatow (rozy i jasminu) oraz przypraw, ktore dodaja mu pazura a wszystko to na cieplej intensywnej drzewnej bazie.
Zapach trwa i trwa a ja nacieszyc sie nim nie moge. Z pewnoscia dlatego, ze nabylam w ostatnim roku okolo 100 zapachow (niestety jestem uzalezniona od pieknych zapachow), z czego duza ich czesc uznalabym za strzaly w dziesiatke, przy czym tylko CH zrobilo na mnie takie wrazenie, ze odjelo mi mowe.
Zdecydowanie jest to zapach dla kobiety, ktora jest silna i niezalezna, potrafi osiagac upragnione cele i nie poddaje sie do samego konca. Charakterna, ale zarazem pelna wewnetrznego uroku.
CH oficjalnie zostaje moim faworytem i juz teraz kontempluje zakup kolejnej butelki, tak na wszelki wypadek.
CH jest nieco podobny do 212 Sexy, tak wiec polecam je zwlaszcza tym Paniom, ktore maja ochote na mala wariacje 212.

Zakupowe okazje

EDP Mini 0.17oz
12.99 USD
Ch Carolina Herrera Sublime New by Carolina Herrera Eau de Parfum .17 oz Mini for Women
Eau De Toilette 0.27oz
14.99 USD
Ch Carolina Herrera New by Carolina Herrera EDT .27 oz Mini for Women
Ch Carolina Herrera New by Carolina Herrera EDT .27 oz Mini for Women
31.65 USD
Carolina Herrera CH Eau De Toilette for women 1 oz
Carolina Herrera CH Eau De Toilette for women 1 oz
32.25 USD
Ch Carolina Herrera Perfume by Carolina Herrera, 1 oz Eau De Toilette Spray for Women
Eau De Parfum 1oz
38.99 USD
Ch Carolina Herrera Sublime New by Carolina Herrera Eau de Parfum Spray 1 oz for Women
40.79 USD
Carolina Herrera CH Eau De Toilette tester for women 3.4 oz
Carolina Herrera CH Eau De Toilette tester for women 3.4 oz
Gift Set 3.4oz
49.50 USD
Carolina Herrera CH Sport Coffret Eau De Toilette Spray 100ml 3.4oz After Shave Balm 100ml 3.4oz 2pcs
Eau De Parfum 1.7oz
49.99 USD
Ch Carolina Herrera Sublime New by Carolina Herrera Eau de Parfum Spray 1.7 oz for Women
51.50 USD
Carolina Herrera CH Sport Eau De Toilette Spray 50ml 1.7oz
Carolina Herrera CH Sport Eau De Toilette Spray 50ml 1.7oz
56.90 USD
Carolina Herrera CH Eau De Toilette for women 3.4 oz
Carolina Herrera CH Eau De Toilette for women 3.4 oz
64.34 USD
Ch Carolina Herrera Perfume by Carolina Herrera, 1.7 oz Eau De Toilette Spray for Women
Eau De Toilette 1.6oz
Carolina Herrera CH Eau De Toilette Spray Pink Limited Edition 100ml 3.4oz
Carolina Herrera CH Eau De Toilette Spray Pink Limited Edition 100ml 3.4oz
Eau De Parfum 1.7oz
72.99 USD
Ch Carolina Herrera Sublime New by Carolina Herrera Eau de Parfum Spray 1.7 oz Body Lotion 3.4 oz for Women
78.00 USD
Macys.com
80.00 USD
Ch by Carolina Herrera Eau de Toilette, 1.7 oz.
Ch by Carolina Herrera Eau de Toilette, 1.7 oz.
80.99 USD
Ch Carolina Herrera Perfume by Carolina Herrera, 3.4 oz Eau De Toilette Spray for Women
Eau De Parfum 2.7oz
81.99 USD
Ch Carolina Herrera Sublime New by Carolina Herrera Eau de Parfum Spray 2.7 oz for Women
Eau De Parfum 2.7oz
84.99 USD
Ch Carolina Herrera Sublime New by Carolina Herrera Eau de Parfum Spray 2.7 oz Body Lotion 3.4 oz for Women
89.99 USD
Carolina Herrera CH Eau De Toilette Spray Marine Limited Edition 100ml 3.4oz
100.00 USD
Gift Set 2.7oz
100.50 USD
Carolina Herrera CH Sublime Coffret Eau De Parfum Spray 80ml 2.7oz Body Lotion 100ml 3.4oz 2pcs
102.00 USD
Macys.com
102.00 USD
Ch by Carolina Herrera Eau de Toilette, 3.4 oz.
Ch by Carolina Herrera Eau de Toilette, 3.4 oz.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carolina Herrera CH, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carolina Herrera CH, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum CH marki Carolina Herrera. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu CH marki Carolina Herrera reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Rochas Alchimie Escada Escada Magnetism Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Giorgio Armani Mania Christian Dior Dior Addict Jimmy Choo Jimmy Choo Hugo Boss Deep Red Chanel Chance Eau de Toilette Lancome Miracle Bijan B Exquisite for Women Sonia Rykiel Sonia Rykiel Laura Biagiotti Roma Yves Saint Laurent Baby Doll Giorgio Armani Idole d`Armani Chanel Coco Mademoiselle Yves Rocher Nature Millenaire Banana Republic Rosewood Priscilla Presley Indian Summer Yves Saint Laurent Nu Tesori d`Oriente Fiore del Dragone