Marki » C » kwiatowo - zielone « Grupy

AquaFlore Carolina Herrera dla kobiet

AquaFlore Carolina Herrera dla kobiet

Miałem: 5 Chcę: 1

AquaFlore Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia AquaFlore Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia

AquaFlore marki Carolina Herrera to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. AquaFlore został wydany w 1997 roku. Nutami głowy są melon, mandarynka, fiołek i brzoskwinia; nutami serca są cyklamen, jaśmin, konwalia i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, piżmo i korzeń irysa.

Melon Mandarynka Fiołek Brzoskwinia

Cyklamen Jaśmin Konwalia Róża

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Korzeń irysa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about AquaFlore by Carolina Herrera.

AquaFlore Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carolina Herrera AquaFlore, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carolina Herrera AquaFlore, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum AquaFlore marki Carolina Herrera. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu AquaFlore marki Carolina Herrera reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Versace Versus Time For Relax Avon Be Spontaneous Marc O`Polo Marc O`Polo Pure Morning Woman Shiseido Relaxing Fragrance Pierre Balmain Vent Vert Gres Folie Douce Frapin Esprit de Fleurs Jo Malone French Lime Blossom Berkeley Square White Muguet Caswell Massey Newport Tauer Perfumes Carillon pour un ange Strange Invisible Perfumes Fair Verona