Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

212 on Ice 2006 Carolina Herrera dla kobiet

212 on Ice 2006 Carolina Herrera dla kobiet

212 on Ice 2006 Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia

212 on Ice 2006 marki Carolina Herrera to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. 212 on Ice 2006 został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są grejpfrut, bergamotka i tangeryna; nutami serca są piwonia, gardenia, jaśmin, czerwone jagody i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe i piżmo.

Grejpfrut Bergamotka Tangeryna

Piwonia Gardenia Jaśmin Czerwone jagody Róża

Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 212 on Ice 2006 by Carolina Herrera.

212 on Ice 2006 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carolina Herrera 212 on Ice 2006, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carolina Herrera 212 on Ice 2006, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 212 on Ice 2006 marki Carolina Herrera. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 212 on Ice 2006 marki Carolina Herrera reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hugo Boss Boss Woman Salvador Dali Laguna Roberto Verino Mellow Guerlain My Insolence Acqua di Biella Janca Givenchy Hot Couture White Collection Benetton Essence of United Colors of Benetton Woman Steffen Schraut Steffen Schraut Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Mangiami Dopo Teatro Britney Spears Circus Fantasy Lanvin Jeanne La Rose Rothenstein Deja Vu