Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

212 on Ice 2004 Carolina Herrera dla kobiet

212 on Ice 2004 Carolina Herrera dla kobiet

212 on Ice 2004 marki Carolina Herrera to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. 212 on Ice 2004 został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut i mandarynka; nutami serca są piwonia, gardenia, jaśmin i róża; nutą bazy jest piżmo.

Bergamotka Grejpfrut Mandarynka

Piwonia Gardenia Jaśmin Róża

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 212 on Ice 2004 by Carolina Herrera.

212 on Ice 2004 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carolina Herrera 212 on Ice 2004, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carolina Herrera 212 on Ice 2004, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 212 on Ice 2004 marki Carolina Herrera. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 212 on Ice 2004 marki Carolina Herrera reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Lucky Charms Max Mara Max Mara Silk Touch Paris Hilton Just Me Banana Republic Jade Baratti Want a summer cocktail? Trance Essence Whyte Rabbit Mary Kay Bella Belara Givenchy Jardin d'Interdit My Lovely Butterfly Jeanne Arthes Lovely Sweet Sixteen Rasasi Emotion Ulric de Varens Lily Prune Love Story LR LR Classics Martinique