Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

212 on Ice 2004 Carolina Herrera dla kobiet

212 on Ice 2004 Carolina Herrera dla kobiet

212 on Ice 2004 marki Carolina Herrera to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. 212 on Ice 2004 został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut i mandarynka; nutami serca są piwonia, gardenia, jaśmin i róża; nutą bazy jest piżmo.

Bergamotka Grejpfrut Mandarynka

Piwonia Gardenia Jaśmin Róża

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 212 on Ice 2004 by Carolina Herrera.

212 on Ice 2004 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carolina Herrera 212 on Ice 2004, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carolina Herrera 212 on Ice 2004, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 212 on Ice 2004 marki Carolina Herrera. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 212 on Ice 2004 marki Carolina Herrera reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Figue - Iris Etienne Aigner Aigner Too Feminine Bath and Body Works Irresistible Apple Ted Lapidus Silk Way Issey Miyake L`eau d`Issey Eau D`Ete Summer Edition Molinard Les Fruits: Mure Ulric de Varens Varens essentiel Muguet Secret Victoria`s Secret Peace, Love, Hope Chevignon Forever Mine Into The Legend for Women Victoria`s Secret Life Is Pink Shine Pink s.Oliver Superior Princesse Marina De Bourbon Dynastie Mademoiselle