Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

212 a Summer on Ice 2003 Carolina Herrera dla kobiet

212 a Summer on Ice 2003 Carolina Herrera dla kobiet

212 a Summer on Ice 2003 Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia

212 a Summer on Ice 2003 marki Carolina Herrera to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. 212 a Summer on Ice 2003 został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są mandarynka, grejpfrut, bergamotka, pomarańcza i kumkwat; nutą bazy jest piżmo.

Mandarynka Grejpfrut Bergamotka Pomarańcza Kumkwat

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 212 a Summer on Ice 2003 by Carolina Herrera.

212 a Summer on Ice 2003 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carolina Herrera 212 a Summer on Ice 2003, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carolina Herrera 212 a Summer on Ice 2003, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 212 a Summer on Ice 2003 marki Carolina Herrera. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 212 a Summer on Ice 2003 marki Carolina Herrera reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hugo Boss Hugo Woman Aftelier Orchid Single Gloria Vanderbilt V Oriflame Embrace Her Joop! Joop! Homme Chill Out Eau Jeune Eau Jeune Bellissima Jean Charles Brosseau Fleurs d`Ombre Jasmin Lilas Women Secret w`eau Sunset Ulric de Varens Mini Varens 29 D.S. & Durga Pomelo Blossom Smell Bent St Tropez Dispenser Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh