Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

212 a Summer on Ice 2003 Carolina Herrera dla kobiet

212 a Summer on Ice 2003 Carolina Herrera dla kobiet

212 a Summer on Ice 2003 Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia

212 a Summer on Ice 2003 marki Carolina Herrera to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. 212 a Summer on Ice 2003 został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są mandarynka, grejpfrut, bergamotka, pomarańcza i kumkwat; nutą bazy jest piżmo.

Mandarynka Grejpfrut Bergamotka Pomarańcza Kumkwat

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 212 a Summer on Ice 2003 by Carolina Herrera.

212 a Summer on Ice 2003 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carolina Herrera 212 a Summer on Ice 2003, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carolina Herrera 212 a Summer on Ice 2003, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 212 a Summer on Ice 2003 marki Carolina Herrera. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 212 a Summer on Ice 2003 marki Carolina Herrera reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Clinique Clinique Happy Jesus Del Pozo In Black Puma Jamaica Woman Cindy Crawford Summer Day Elizabeth Arden Green Tea Summer Liz Claiborne Spark Seduction Fresh Strawberry Flowers s.Oliver Casual Women Ayala Moriel Magnolia Petal Fendi Fan di Fendi InStyle Sex in The City Sexy Avon Secret Fantasy