Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

212 a Summer on Ice 2003 Carolina Herrera dla kobiet

212 a Summer on Ice 2003 Carolina Herrera dla kobiet

212 a Summer on Ice 2003 Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia

212 a Summer on Ice 2003 marki Carolina Herrera to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. 212 a Summer on Ice 2003 został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są mandarynka, grejpfrut, bergamotka, pomarańcza i kumkwat; nutą bazy jest piżmo.

Mandarynka Grejpfrut Bergamotka Pomarańcza Kumkwat

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 212 a Summer on Ice 2003 by Carolina Herrera.

212 a Summer on Ice 2003 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carolina Herrera 212 a Summer on Ice 2003, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carolina Herrera 212 a Summer on Ice 2003, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 212 a Summer on Ice 2003 marki Carolina Herrera. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 212 a Summer on Ice 2003 marki Carolina Herrera reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Puma Jamaica Woman Ralph Lauren Ralph Cool Yves Saint Laurent Paris Roses des Bois Adidas Pure Lightness Yves Saint Laurent Baby Doll Magic Christian Dior Dior Addict 2 Summer Litchi Alessandro Stiletto Perfume for Legs Lucy B Wild Jasmine MORE&MORE MORE&MORE Kate Spade Twirl Madonna Nudes 1979 Sensual L`acqua Di Fiori Volgere Bianco