Marki » C » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

212 White Carolina Herrera dla kobiet

212 White Carolina Herrera dla kobiet

212 White marki Carolina Herrera to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. 212 White został wydany w 2003 roku. Nutę głowy stanowi mandarynka; nutami serca są jaśmin, róża i piwonia; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i benzoes.

Mandarynka

Jaśmin Róża Piwonia

Piżmo Drzewo sandałowe Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 212 White by Carolina Herrera.

Emporio Armani Red Pour Elle (White)

212 White Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carolina Herrera 212 White, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carolina Herrera 212 White, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 212 White marki Carolina Herrera. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 212 White marki Carolina Herrera reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Kenzo Flower by Kenzo Le Parfum Calvin Klein CK be Dolce&Gabbana D&G Feminine Bvlgari Omnia Amethyste Van Cleef & Arpels Les Saisons Automne Oscar de la Renta Rosamor Memento Italian Olfactive Landscapes 6 Marzo 2008 ore 11 - Piazza Duomo Ortigia Siracusa – Sicilia Trance Essence Hail Merri Nicolai Parfumeur Createur Rose Intense Mexx Mexx Berlin Summer Edition for Women Melange Perfume Blue Box Perfumes - No. 7 Space NK Santalrosa