Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

212 VIP Wild Party Carolina Herrera dla kobiet

212 VIP Wild Party Carolina Herrera dla kobiet

tropikalny
212 VIP Wild Party Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia 212 VIP Wild Party Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia 212 VIP Wild Party Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia 212 VIP Wild Party Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia

212 VIP Wild Party marki Carolina Herrera to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, 212 VIP Wild Party został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są grejpfrut i ananas; nutami serca są kwiat pomarańczy, orchidea i róża; nutami bazy są piżmo i nuty drzewne.

Grejpfrut Ananas

Kwiat pomarańczy Orchidea Róża

Piżmo Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 212 VIP Wild Party by Carolina Herrera.

212 VIP Wild Party Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carolina Herrera 212 VIP Wild Party, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carolina Herrera 212 VIP Wild Party, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 212 VIP Wild Party marki Carolina Herrera. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 212 VIP Wild Party marki Carolina Herrera reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chantal Thomass Chantal Thomass Hermes Hermessence Osmanthe Yunnan Oscar de la Renta Oscar Tropical Flower Giorgio Beverly Hills Giorgio Beverly Hills Blue Christian Dior J`Adore L`Absolu Tonino Lamborghini Overall Molinard Les Fruits: Peche De Vigne CnR Create Aquarius Franck Olivier Blue Ulric de Varens Varens essentiel Muguet Secret Miller et Bertaux Bois de Gaiac et Poire Paris Hilton Passport Paris