Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

212 VIP Rosé Carolina Herrera dla kobiet

212 VIP Rosé Carolina Herrera dla kobiet

aldehydowy
212 VIP Rosé Carolina Herrera dla kobiet Filmy
212 VIP Rosé Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia 212 VIP Rosé Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia 212 VIP Rosé Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia 212 VIP Rosé Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia 212 VIP Rosé Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia 212 VIP Rosé Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia 212 VIP Rosé Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia 212 VIP Rosé Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia

212 VIP Rosé marki Carolina Herrera to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, 212 VIP Rosé został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Lucas Sieuzac. Nutami głowy są szampan i nuty owocowe; nutą serca jest kwiat brzoskwini; nutami bazy są nuty drzewne, białe piżmo i ambra.

Szampan Nuty owocowe

Kwiat brzoskwini

Nuty drzewne Białe piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 212 VIP Rosé by Carolina Herrera.

Aura

212 VIP Rosé Recenzje Perfum

Ann
Ann

Nic ciekawego. Do klasycznego 212 ten zapach się nie umywa.
Od początku sporo słodkich owoców i musująca nuta czegoś na kształt szampana (skojarzenie z Piccolo jakże trafne). Potem mdły kwiat brzoskwini, bardzo nudny i niezbyt ciekawie podany. Całość zwieńczona jest mało głębokimi drzewnymi nutami, finisz rozwoju następuje po trzech godzinach i wszystko znika. Słabo.
Jaka tu impreza? Na pewno nie dobry koncert, na pewno nie eleganckie przyjęcie, na pewno nie parny, gorący klub. Może kinderbal, gdzie najbardziej dzikie i emocjonujące jest przebijanie piniaty wypełnionej owocowymi cukierkami, tudzież toast z oranżady. Flakon neutralny, ale ma ładny kolor, przypomina różowe złoto.
Dobry do szkoły lub lub na piżama party.
Ja jednak nawet swoje licealne korytarze wolę przemierzać w czymś bardziej charakterystycznym.

Beata Maria
Beata Maria

Niestety muszę podzielić opinie moich przedmówczyń. Vip 212 Rose ma baaaaaardzoooo daleko do wspaniałego pierwowzoru. Poza wspólną nazwą nic więcej.
Nie jest różowo. Zapach jest de facto kwiatowo-owocowy ale jakoś nastawiłam się,że poczuję jakąś fajną rózę, ale nie, nic z tego. Jest kwiatowa masa-jaka?-nie wiem. Jest owocowa patera, ok. Najważniejsze,że jest szampan! tak, zapach jest musujący ale obecnośc tak wielu owoców sprawia, że ten szampan jest słodki i właśnie owocowy. W tej kompozycji bardzo podoba mi się baza. Dobrze dobrane nuty drzewne, piżmo i ambra. O, gdyby to było sednem, uważam,że zapach obroniłby się, a tak-jest kiepsko. Nie jest to coś, co się zapamiętuje. Trwałość około 5 godzin, projekcja z długości ramion do bliskości skóry. Flakon ciężki z magnetycznym korkiem, w stylizacji całej serii.
212 VIP Rose kompletnie niczym się nie wyrożnia. Ginie w zalewie podobnych nijakich zapachów. Już go nie pamietam.Zastanawiam się komu go można polecić- chyba młodym dziewczynom.

Arttemiss
Arttemiss

Wąchając Różowy wcale nie jest mi różowo. W gruncie rzeczy bowiem miałam wiele ciepłych uczuć do serii 212, a konkretnie dla damskiego i męskiego 212 oraz do 212 sexy dla płci obojga. Może i nie były to zapachy odkrywcze, ale były całkiem fajne, a 212 swego czasu to było przecież "coś" (abstrahując od faktu, że przez moment chodziło w nich dobre pół miasta)... Tymczasem Rosé to pean na cześć wtórności i wszystkiego, co popularne i co może się sprzedać. Zero indywidualizmu, zero charakteru, zero polotu. Ot, kolejny zapach, który powinno zdejmować się z najniższej półki w drogeryjnym markecie i którego cena nie powinna przewyższać 40zł. Nawet do powszechnie krytykowanych Si i La vie est belle jest im bardzo daleko - tamtych można nie lubić, ale są rozpoznawalne - i nie jest to zasługą tylko i wyłącznie kasy wpompowanej w marketing.

A wracając do "różowego" - nie wiem, co napisać o nutach. Wygłosowałam kwitnącą brzoskwinię (jest tu ewidentny brzoskwiniowy sok), szampan (coś lekko musującego z naciskiem na coś), jakiś wioloowocowy napój (nie mylić z sokami) plus jakaś baza (podbiłam drewno i piżmo). Ale ich baza to też raczej twór natury ogólnej. Tak naprawdę bowiem, to żadna nuta, żaden akord się nie wybijają. Mamy za to do czynienia z jakąś ogólnoowocową, kwiatowo-słodkawą pulpą, w dodatku mocno rozwodnioną. Gdyby był to produkt spożywczy, to słodzik (bo nawet nie cukier) byłby na pierwszym miejscu w składzie ingrediencji. Szkoda, lubiłam bowiem "stare" 212... Shame on you Carolina Herrera!

Trwałość i projekcja przeciętne jak perfumy.

P.S. Do tego jeszcze pani Bündchen jako twarz tych perfum... Zachwytów nad nią także nie podzielam: jak mam oglądać kobietę, to chciała bym oglądać Kobietę, a nie osobę o aparycji średnio przystojnego chłopa. Z androgynicznych to proszę bardzo, ale Tildę Swinton...

fortissimo1603
fortissimo1603

Początek słodko owocowy. Różowy szampan? Luuuudzie jaki szampan? Co najwyżej Piccolo :P Według pewnej perfumerii, że niby nuty głowy zapowiadają radosną atmosferę zabawy i w ogóle są kwintesencją najlepszych nowojorskich imprez. No chyba tylko takich szkolnych rodem z serialu Plotkara. Lekko sztuczne słodkości z NY jakoś mi się nie kojarzą. Przejdźmy dalej. Nie wiem jak pachnie kwiat brzoskwini, ale po czasie wyczuwalne są jakieś kwiaty, polane wcześniejszym słodkawo – niech będzie że szampańskim – syropem. W bazie drzewa wyczuwam niewiele, raczej piżmo, ale ten moment podoba mi się najbardziej. Jest lekko, słodko, trochę pudrowo.
Jeśli chodzi o marketing to strasznie pojechali :P Nowojorskie imprezy? Emocje? Uwodzenie? Ani trochę! VIP Rose jest tego totalnym zaprzeczeniem.
Ogólnie rzecz ujmując perfumy są całkiem przyjemne, trochę sztuczne, ja raczej nie widzę siebie w nich. Myślę, że mogą spodobać się młodym dziewczynom. Trwałość i projekcje mają całkiem przyzwoite.

fraupilz
fraupilz

Zdziwiłam się, że w nutach zapachowych nie ma róży albo drzewa różanego. Podobał mi się wstęp i zakończenie: na początku kojarzył mi się z Chloe, a zakończenie to różaniec mojej babci z drzewa różanego. Tylko w środku było coś irytującego, co chciałam z siebie zmyć, więc wychodzi na to, że chyba nie jestem fanką kwiatu brzoskwini. Gdyby wyciąć środek, byłoby super. Opakowanie przekonuje mnie, że to fajna impreza, ale nie jest dla mnie. Co do perfum mam podobne uczucia.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carolina Herrera 212 VIP Rosé, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carolina Herrera 212 VIP Rosé, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 212 VIP Rosé marki Carolina Herrera. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 212 VIP Rosé marki Carolina Herrera reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel LouLou L`Artisan Parfumeur Voleur de Roses Yves Saint Laurent Black Opium Christian Dior Midnight Poison Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Serge Lutens Five O`Clock Au Gingembre Serge Lutens La Fille de Berlin Tom Ford Velvet Orchid Yves Rocher So Elixir Purple Eau de Parfum The Different Company Sublime Balkiss Bottega Veneta Bottega Veneta Oriflame M by Marcel Marongiu Avon Passion Dance Molinard Habanita Lalique Amethyst Torrente L`Or de Torrente Kenzo Jeu d'Amour Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 Etat Libre d`Orange Tilda Swinton Like This