Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

212 VIP Rosé Carolina Herrera dla kobiet

212 VIP Rosé Carolina Herrera dla kobiet

aldehydowy
212 VIP Rosé Carolina Herrera dla kobiet Filmy
212 VIP Rosé Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia 212 VIP Rosé Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia 212 VIP Rosé Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia 212 VIP Rosé Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia 212 VIP Rosé Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia 212 VIP Rosé Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia 212 VIP Rosé Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia 212 VIP Rosé Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia

212 VIP Rosé marki Carolina Herrera to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, 212 VIP Rosé został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Lucas Sieuzac. Nutami głowy są szampan i nuty owocowe; nutą serca jest kwiat brzoskwini; nutami bazy są nuty drzewne, białe piżmo i ambra.

Szampan Nuty owocowe

Kwiat brzoskwini

Nuty drzewne Białe piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 212 VIP Rosé by Carolina Herrera.

Aura

212 VIP Rosé Recenzje Perfum

Arttemiss
Arttemiss

Wąchając Różowy wcale nie jest mi różowo. W gruncie rzeczy bowiem miałam wiele ciepłych uczuć do serii 212, a konkretnie dla damskiego i męskiego 212 oraz do 212 sexy dla płci obojga. Może i nie były to zapachy odkrywcze, ale były całkiem fajne, a 212 swego czasu to było przecież "coś" (abstrahując od faktu, że przez moment chodziło w nich dobre pół miasta)... Tymczasem Rosé to pean na cześć wtórności i wszystkiego, co popularne i co może się sprzedać. Zero indywidualizmu, zero charakteru, zero polotu. Ot, kolejny zapach, który powinno zdejmować się z najniższej półki w drogeryjnym markecie i którego cena nie powinna przewyższać 40zł. Nawet do powszechnie krytykowanych Si i La vie est belle jest im bardzo daleko - tamtych można nie lubić, ale są rozpoznawalne - i nie jest to zasługą tylko i wyłącznie kasy wpompowanej w marketing.

A wracając do "różowego" - nie wiem, co napisać o nutach. Wygłosowałam kwitnącą brzoskwinię (jest tu ewidentny brzoskwiniowy sok), szampan (coś lekko musującego z naciskiem na coś), jakiś wioloowocowy napój (nie mylić z sokami) plus jakaś baza (podbiłam drewno i piżmo). Ale ich baza to też raczej twór natury ogólnej. Tak naprawdę bowiem, to żadna nuta, żaden akord się nie wybijają. Mamy za to do czynienia z jakąś ogólnoowocową, kwiatowo-słodkawą pulpą, w dodatku mocno rozwodnioną. Gdyby był to produkt spożywczy, to słodzik (bo nawet nie cukier) byłby na pierwszym miejscu w składzie ingrediencji. Szkoda, lubiłam bowiem "stare" 212... Shame on you Carolina Herrera!

Trwałość i projekcja przeciętne jak perfumy.

P.S. Do tego jeszcze pani Bündchen jako twarz tych perfum... Zachwytów nad nią także nie podzielam: jak mam oglądać kobietę, to chciała bym oglądać Kobietę, a nie osobę o aparycji średnio przystojnego chłopa. Z androgynicznych to proszę bardzo, ale Tildę Swinton...

fortissimo1603
fortissimo1603

Początek słodko owocowy. Różowy szampan? Luuuudzie jaki szampan? Co najwyżej Piccolo :P Według pewnej perfumerii, że niby nuty głowy zapowiadają radosną atmosferę zabawy i w ogóle są kwintesencją najlepszych nowojorskich imprez. No chyba tylko takich szkolnych rodem z serialu Plotkara. Lekko sztuczne słodkości z NY jakoś mi się nie kojarzą. Przejdźmy dalej. Nie wiem jak pachnie kwiat brzoskwini, ale po czasie wyczuwalne są jakieś kwiaty, polane wcześniejszym słodkawo – niech będzie że szampańskim – syropem. W bazie drzewa wyczuwam niewiele, raczej piżmo, ale ten moment podoba mi się najbardziej. Jest lekko, słodko, trochę pudrowo.
Jeśli chodzi o marketing to strasznie pojechali :P Nowojorskie imprezy? Emocje? Uwodzenie? Ani trochę! VIP Rose jest tego totalnym zaprzeczeniem.
Ogólnie rzecz ujmując perfumy są całkiem przyjemne, trochę sztuczne, ja raczej nie widzę siebie w nich. Myślę, że mogą spodobać się młodym dziewczynom. Trwałość i projekcje mają całkiem przyzwoite.

fraupilz
fraupilz

Zdziwiłam się, że w nutach zapachowych nie ma róży albo drzewa różanego. Podobał mi się wstęp i zakończenie: na początku kojarzył mi się z Chloe, a zakończenie to różaniec mojej babci z drzewa różanego. Tylko w środku było coś irytującego, co chciałam z siebie zmyć, więc wychodzi na to, że chyba nie jestem fanką kwiatu brzoskwini. Gdyby wyciąć środek, byłoby super. Opakowanie przekonuje mnie, że to fajna impreza, ale nie jest dla mnie. Co do perfum mam podobne uczucia.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carolina Herrera 212 VIP Rosé, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carolina Herrera 212 VIP Rosé, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 212 VIP Rosé marki Carolina Herrera. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 212 VIP Rosé marki Carolina Herrera reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel LouLou Serge Lutens Five O`Clock Au Gingembre Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II The Different Company Sublime Balkiss Oriflame M by Marcel Marongiu Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Torrente L`Or de Torrente Christian Dior Midnight Poison L`Artisan Parfumeur Voleur de Roses Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 Guerlain La Petite Robe Noir Etat Libre d`Orange Tilda Swinton Like This Christian Dior Poison Avon Passion Dance Gucci Gucci Guilty Basile Basile Sonia Rykiel Rykiel Woman Serge Lutens La Religieuse Etro Vicolo Fiori Hermes Un Jardin En Mediterranee