Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

212 VIP Club Edition Carolina Herrera dla kobiet

212 VIP Club Edition Carolina Herrera dla kobiet

212 VIP Club Edition Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia 212 VIP Club Edition Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia 212 VIP Club Edition Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia 212 VIP Club Edition Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia

212 VIP Club Edition marki Carolina Herrera to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, 212 VIP Club Edition został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są cytrusy, czarna porzeczka i sorbet; nutami serca są jaśmin wielkolistny i jaśmin; nutami bazy są paczula i białe piżmo.

Cytrusy Czarna porzeczka Sorbet

Jaśmin wielkolistny Jaśmin

Paczula Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 212 VIP Club Edition by Carolina Herrera.

212 VIP Club Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carolina Herrera 212 VIP Club Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carolina Herrera 212 VIP Club Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 212 VIP Club Edition marki Carolina Herrera. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 212 VIP Club Edition marki Carolina Herrera reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chopard Wish Pink Diamond Escada Pacific Paradise Van Cleef & Arpels Miss Arpels Burberry Burberry Brit Sheer Benetton Cumbia Colors Woman Guerlain Aqua Allegoria Figue - Iris Memo Inlé Emanuel Ungaro Apparition Parfum Revelation Voluspa Green Datura Revlon Love Her Madly Rendezvous Francesco Smalto Fullchoke for Women Oriflame Sun