Marki » C » orientalno - waniliowe « Grupy

212 VIP Carolina Herrera dla kobiet

rumowy
tropikalny
212 VIP Carolina Herrera dla kobiet Filmy
212 VIP Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia 212 VIP Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia 212 VIP Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia

212 VIP marki Carolina Herrera to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. 212 VIP został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Nutami głowy są marakuja i rum; nutami serca są piżmo i gardenia; nutami bazy są fasolka tonka i wanilia.

Marakuja Rum

Piżmo Gardenia

Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 212 VIP by Carolina Herrera.

212 VIP Recenzje Perfum

Millianna
Millianna

Ten zapach mnie zaskakuje. Teoretycznie powinien mnie odrzucać-212 VIP jest zdominowany gardenią, tą gardenią, której nie lubię w perfumach, bo zawsze jest dla mnie nutą powodującą mdłości. Do tego gardenia jest wymieszana z owocami-passiflorą, marakują, ogólnie-ze słodką egzotyką. Nie lubię połączenia gardenii z jakimikolwiek owocami, zazwyczaj taki miks powoduje u mnie jeszcze większe mdłości.
A tu zaskoczenie-przy pierwszych testach zbierałam szczękę z podłogi-czuję tu gardenię, gardenia dominuje, do tego z owocami, a mimo to-nie mdli mnie, a wręcz przeciwnie-całkiem mi się podoba.
212 VIP jest dla mnie naprawdę sympatycznym zapachem, którego mogłabym używać.
VIP to zapach słodkich kwiatów-gardenii, rozgrzanego czerwcowym popołudniem jaśminu oraz tuberozy osłodzonych egzotycznymi owocami i polanych obficie słodkim alkoholem, mi na myśl tu przychodzi likier kokosowy z rumem. Wszystko na bazie słodkiego piżma, dyskretnej wanilii niespożywczej i bobu tonka.
Trwałość i projekcja przyzwoite, pozwalają przez 3-4 godziny cieszyć nas i otoczenie zapachem.
Całość jest radosna, optymistyczna, idealna na ciepłe dni, kojarzy się z pewnością siebie, buszowaniem po luksusowych butikach i popularnych klubach. Dobre perfumy dla kobiety młodej, przebojowej, która wie czego chce od życia, która zna swoją wartość oraz miejsce w społeczeństwie i wie jak piąć się do przodu.

SylviaInVogue
SylviaInVogue

Ładne, słodkie kwiatuszki z odrobiną pudrowego piżma i tonki w tle. Nie czuję ani rumu, ani owoców. Zapach płaski jak profil Roberta Pattinsona. Jest też tak samo nudny, smutny i wystudiowany – niczym mimika tegoż aktora…

Niestety wbrew nazwie VIP zapach jest bardzo tani i oczywisty. Tak na pewno nie pachną gwiazdy z czerwonych dywanów, ani imprezowicze, ani… no właśnie, kto tak pachnie? Dla mnie biurowe panie w uniformach, albo studentki na pierwszym roku. Nuda!

Rozumiem, że zapach ten może mieć zwolenników – będą to zapewne fanki kwiatowych, bezpiecznych kompozycji. Ja niestety jestem na nie. I chociaż jest to zapach miły, nie „śmierdzi” mi, to jednak dużo jeszcze brakuje, bym go polubiła.
Z góry sorki za fanów zapachu i aktora. Mam nadzieję, że dystansu Wam nie brakuje ;)

MrGwyn
MrGwyn

Zgrabna kwiatowo-owocowość powleczona membraną z modnej nutki. Słodycz owocowa, lecz nie ma mowy o marakui. Rum to podgrzana woda gęstą od rozpuszczonego brązowego cukru. Moc ultra modnej tonki tak rozkosznie udającej wspaniały w dotyku śliski i ciepły materiał. Dużo lekkiego waniliowego pudru i gardenii jako układowego, białego kwiatka. Leniwy letni wieczór pod kocykiem, z kotem i herbatką, lub spacer, od tak, dla przyjemności. Brak tu zamierzonego sloganów: "Are you on the list?", "This is a private party".
Prawda powiedziała reklamie stanowcze "Nie". Zdecydowała, że będzie pieścić leniuchowaniem i marzycielstwem zwykłych ludzi pozostawiając VIP-ów gdzieś w tle. Są ciche i aksamitnie przylegają do nosiciela. Są jak kocyk i do niego w moim mniemaniu się najlepiej nadają. :)

Martielle
Martielle

Zapach otwiera się słodkimi i egzotycznymi owocami: passiflorą i marakują, skropionymi rumem, który dodaje im wyrazistości i głębi. Po chwili wyczuwalna ostra gardenia zamyka sobą nuty passiflory i wraz z rumem tworzą soczystą, słodką mieszankę, ogoniastą i drapieżną. Zapach doprawiony jest piżmem, który podsyca bazę stworzoną z wanilii i fasoli Tonka. Kompozycja jest trwała i ciepła, uwodzicielska.

Kojarzy mi się z odważną, świadomą swojej seksualności famme-fatale, ubraną w czarną krótką sukienkę, idącą przez ulice miasta rozgrzanego słońcem, z rozwianym włosem i swobodą uwodzicielki. Żaden mężczyzna jej się nie oprze, żaden nie odwróci od niej wzroku, kiedy dumnym , pewnym krokiem będzie szła przed siebie. I choć zapach ma odzwierciedlać neony NYC, ja widzę Sycylię i włochów podpierających kamienice, spoglądających spod długich, czarnych rzęs na tą seksowną kobietę w czerni.

Perfumy te mają w sobie moc, mają energię. Nie sposób oprzeć się ich słodkiej zmysłowości, nie sposób je zignorować. Na mnie zrobiły piorunujące wrażenie, nie wspomnę już o reakcji na nie mojego mężczyzny;)

Trwałość kilkugodzinna, maksymalnie utrzymały się na mnie 7 godzin. No i ta złota kapsuła, w której się znajdują....perfumy dopracowane w stu procentach, zmysłowe, subtelne, idealne....

Zakupowe okazje

49.49 USD
212 Vip Rose Perfume by Carolina Herrera, 1.7 oz Eau De Parfum Spray for Women
212 Vip Rose Perfume by Carolina Herrera, 1.7 oz Eau De Parfum Spray for Women
49.99 USD
212 Vip Perfume by Carolina Herrera, 2.7 oz Eau De Parfum Spray Tester for Women
53.91 USD
Carolina Herrera 212 VIP Eau De Parfum for women 2.7 oz
Carolina Herrera 212 VIP Eau De Parfum for women 2.7 oz
54.89 USD
212 Vip Rose Perfume by Carolina Herrera, 2.7 oz Eau De Parfum Spray Tester for Women
54.99 USD
65.69 USD
212 Vip Rose Perfume by Carolina Herrera, 2.7 oz Eau De Parfum Spray for Women
212 Vip Rose Perfume by Carolina Herrera, 2.7 oz Eau De Parfum Spray for Women
67.99 USD
212 Vip by Carolina Herrera Eau de Parfum Spray 1.7 oz Body Lotion 3.4 oz for Women
68.99 USD
80.00 USD
Carolina Herrera 212 VIP Rose Eau De Parfum Spray 80ml 2.7oz
Carolina Herrera 212 VIP Rose Eau De Parfum Spray 80ml 2.7oz
81.99 USD
212 Vip by Carolina Herrera Eau de Parfum Spray 2.7 oz Body Lotion 3.4 oz for Women
86.99 USD
212 Vip Rose by Carolina Herrera Eau de Parfum Spray 2.7 oz Body Lotion 3.4 oz for Women
87.99 USD
212 Vip by Carolina Herrera Eau de Parfum Spray 2.7 oz Body Lotion 6.7 oz for Women
Macys.com
Sephora.com, Inc.
96.00 USD
Carolina Herrera 212 VIP ROSE 2.7 oz Eau de Parfum Spray
Carolina Herrera 212 VIP ROSE 2.7 oz Eau de Parfum Spray

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carolina Herrera 212 VIP, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carolina Herrera 212 VIP, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 212 VIP marki Carolina Herrera. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 212 VIP marki Carolina Herrera reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jimmy Choo Jimmy Choo Viktor&Rolf Flowerbomb Chopard Wish Shiseido Zen Chanel Allure eau de parfum Moschino Cheap & Chic I Love Love Gucci Gucci Guilty Guerlain La Petite Robe Noir Calvin Klein CK IN2U for Her Christian Dior Miss Dior Cherie Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Hermes L’Ambre des Merveilles Thierry Mugler Angel Chloe Chloe Eau de Parfum Diesel Loverdose Giorgio Armani Armani Mania Giorgio Armani Emporio Armani Lei Kenzo Kenzo Amour Hermes Eau des Merveilles Gucci Gucci Rush 2