Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

212 Summer Carolina Herrera dla kobiet

Mam: 2

żółtych kwiatów
212 Summer Carolina Herrera dla kobiet Filmy
212 Summer Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia 212 Summer Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia 212 Summer Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia 212 Summer Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia 212 Summer Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia 212 Summer Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia 212 Summer Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia

212 Summer marki Carolina Herrera to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. 212 Summer został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są cytryna, bergamotka i mandarynka; nutami serca są jaśmin, ylang-ylang i malina; nutami bazy są szafran, ambra, piżmo i nuty drzewne.

Cytryna Bergamotka Mandarynka

Jaśmin Ylang-ylang Malina

Szafran Ambra Piżmo Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 212 Summer by Carolina Herrera.

212 Summer Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carolina Herrera 212 Summer, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carolina Herrera 212 Summer, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 212 Summer marki Carolina Herrera. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 212 Summer marki Carolina Herrera reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

La Perla Shiny Creation Byblos Blu Wake Up! Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Fico di Amalfi Marc O`Polo Marc O`Polo Midsummer Fragonard Belle de Soleil Nina Ricci Nina Gold Edition Tocca Aqua Profumata Salina Boadicea the Victorious Pure Girard New York Nights Mexx XX by Mexx Lovesome Elizabeth Arden Pretty Eau de Cologne Joya FvsS: Composition No. 1