Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

212 Summer Carolina Herrera dla kobiet

Mam: 2

żółtych kwiatów
212 Summer Carolina Herrera dla kobiet Filmy
212 Summer Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia 212 Summer Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia 212 Summer Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia 212 Summer Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia 212 Summer Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia 212 Summer Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia 212 Summer Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia

212 Summer marki Carolina Herrera to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. 212 Summer został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są cytryna, bergamotka i mandarynka; nutami serca są jaśmin, ylang-ylang i malina; nutami bazy są szafran, ambra, piżmo i nuty drzewne.

Cytryna Bergamotka Mandarynka

Jaśmin Ylang-ylang Malina

Szafran Ambra Piżmo Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 212 Summer by Carolina Herrera.

212 Summer Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carolina Herrera 212 Summer, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carolina Herrera 212 Summer, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 212 Summer marki Carolina Herrera. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 212 Summer marki Carolina Herrera reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Escada Sunny Frutti Halston Catalyst Crabtree & Evelyn India Hicks Island Living - Spider Lily Gattinoni Pret a Porter Floris Fleur Nina Ricci Nina Precious Swarovski Edition Revillon Eau de Turbulences Tsi-La Organic Saqui Jennifer Lopez Blue Glow by JLO Rasasi Innocence Paul Smith Paul Smith Rose Summer Edition 2011 Royal Apothic Venetian Grove