Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

212 Sexy Carolina Herrera dla kobiet

212 Sexy Carolina Herrera dla kobiet

lekko korzenny
212 Sexy Carolina Herrera dla kobiet Filmy
212 Sexy Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia 212 Sexy Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia 212 Sexy Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia 212 Sexy Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia 212 Sexy Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia

212 Sexy marki Carolina Herrera to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. 212 Sexy został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Rosendo Mateu. Nutami głowy są różowy pieprz, mandarynka i bergamotka; nutami serca są gardenia, pelargonia, wata cukrowa, kwiaty i róża; nutami bazy są piżmo, wanilia, drzewo sandałowe, paczula, karmel i fiołek.

Różowy pieprz Mandarynka Bergamotka

Gardenia Pelargonia Wata cukrowa Kwiaty Róża

Piżmo Wanilia Drzewo sandałowe Paczula Karmel Fiołek

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 212 Sexy by Carolina Herrera.

City Love
XS

212 Sexy Recenzje Perfum

Paulina092
Paulina092

Oj te perfumy są naprawdę sexy... To zapach który sprawia, że ludzie (zarówno mężczyźni jak i kobiety) chwilę za długo przytulają nas na powitanie ;) potrawi obezwładnić i zbiera mnóstwo komplementów.
Otwarcie 212 Sexy to dymny różowy pieprz i kwaśna bergamotka. Z czasem kolejno dochodzą gardenia, wata cukrowa i delikatna waniliowo-piżmowa baza. Zapach jest pudrowo-słodki, wręcz troche suchy w odbiorze jak np. Hypnose Lancome, z którym ma jakiś wspólny mianownik, sucha wanilia?
Jednak propozycja C. Herrery jest zdecydowanie bardziej dymna i ciekawsza. Stąd dziwi mnie tak mała popularność tych perfum. Dla mnie to od lat jeden z ukochanych zapachów, na każdą porę dnia jak i roku.
Na mnie działa jak szpilki i czerwona szminka. Głowa do góry, plecy się same prostują, a i chód bardziej zwiewny... Doskonała propozycja na randkę, faceci szaleją i pytają co to za obłędny zapach...
Trawałość dobra, projekcja zależna od użytej ilości ale mają tendencję do wypełniania pomieszczeń. Flakon średnio mi się podoba, ale jest praktyczny. Pojedyncza kulka nie zajmuje dużo miejsca w torebce.
Jedyne zastrzeżenie mam co do nazwy, bo nie zawsze gdy ktoś komplementuje nasze perfumy mamy ochotę mówić że nazywają się SEXY np. szef w pracy...

Lady_Daisy
Lady_Daisy

Tak pachnie ,,fajna laska". Niezależnie od wieku. Nie jest to skomplikowana kompozycja, jest dość zwiewna i uważam, że pasuje bardziej na ciepłe pory i na dzień. Ale, jest i pieprz...a pieprz = coś zadziornego, świdrującego. To jest zapach dziewczyny, kobiety, współczesnej damy, która nie musi kusić, żeby kusić. Zalotność jest wpisana w ten zapach i to jest właśnie sexy. Bo ,,sexy" pod tytułem ,,WAMP" to wg mnie w tym zapachu nie ma.
Jest słodko, musująco, przyjemnie. Raczej będzie się podobał otoczeniu. Poluję na małą flaszkę, ale nie za wszelką cenę :)

chjena
chjena

Ale mi te perfumy dały prztyczka w nos! Myślałam, że po półtora roku intensywnego zbierania, wąchania tysiąca sampli, przepuszczenia setek złotych, wygospodarowania osobnej szafki na flakony już nic mnie nie oszuka i nie zdziwi. Całe piękno tego szalonego kolekcjonerstwa chyba właśnie jednak na tym polega - że nigdy nie możemy być pewni, że żaden zapach nas nie zaskoczy.

Pierwszy test Sexy 212 - łeee, co to ma być, jakieś takie kwaśne nie wiadomo co. Niby jest wata cukrowa, ale przez gardenię i bergamotkę nie za bardzo układa się na mojej skórze. I gdzie ten słynny dymny różowy pieprz? Parsknęłam trochę z oburzeniem, trochę z pogardą, uznałam, że dodatkowo zniechęca mnie wymiętolone od co najmniej dekady określenie "Sexy" w nazwie i wrzuciłam próbkę na dno pudła, a wirtualnie umieściłam na półce "nie lubię".

CH jakoś mi jednak wpadła z powrotem w ręce i następnym razem było już nieco lepiej. Dziwny kwaśny aromat zaczął mnie intrygować - trochę jak duszny pokój po upojnej, nocnej przygodzie. Pojawił się też wyczekiwany akcent tytoniowy, ubarwiając obraz kochanków leniwie palących papierosy nad ranem. To kobieta zaprosiła nowo poznanego mężczyznę do siebie, więc sypialnia jest buduarowa, na toaletce wystawa z ozdobnych flakonów perfum, biżuterii, słodki zapach kosmetyków miesza się z fizjologią. Naturalia non sunt turpia, mawiali klasycy, i za każdym kolejnym razem nosząc Sexy 212 jestem skłonna przyznać temu staremu powiedzeniu rację.

Herrera jest raz kwaśniejsza, raz obłędnie słodka, a czasem po prostu intrygująco pieprzna. Zmienna, kapryśna, nonszalancka, robi co chce i konsekwentnie się mną nie przejmuje. Na początku bardzo mi to przeszkadzało - w końcu hej, to perfumy są dla mnie, a nie ja dla perfum! - ale pod koniec odlewki poczułam, że chyba się dogadałyśmy. Dobra nauczycielka uwodzicielstwa, która działa lepiej niż wysokie obcasy i czerwona szminka. Dodaje pewności siebie, owiewając nosicielkę słodką aurą dymnej tajemniczości.

Była obojętność, będzie flakon. Co prawda w kategorii dziewczęca słodycz z papierosowym tłem króluje u mnie Signorina, ale CH twardo depcze jej po piętach - a to jest babka, która nie poddaje się łatwo, raz wkurzona może być naprawdę niebezpieczna.

Polecam dłuższe testy i sukcesywne oswajanie Sexy 212, bo są tego warte. Ja jestem tego warta (choć brzmi to odtwórczo i patetycznie, ale niech już będzie na koniec!).

mangos
mangos

A jednak jak nazwa wskazuje są seksowne ! Różowy pieprz dodaje pikanterii, zapach staję się w nucie bazy przydymiony i nieco erotyczny. Podoba się mężczyznom. Słodkie i raczej nie mające ogona, ale całość zdecydowanie na plus.

gugusia
gugusia

Poczatek otwiera sie duza iloscia rozowego pieprzu na delikatnej, slodkiej bazie. Pozniej czuc juz tylko ogrome ilosci waty cukrowej i wanilli. Slodziak do kwadratu :) Ale na pewno nie jest ulepkowaty! Faktycznie sexy ;) Mojemu panu podoba sie bardzo!
Reklama idealnie odzwierciedla jego charakter.
Flakon juz mniej, kompletnie nie jest w moim guscie.
Projekcja - bliskoskorna.
Trwalosc - ok 5 godzinna.

Zakupowe okazje

Carolina Herrera 212 Sexy Eau De Parfum tester for women 3.4 oz
Carolina Herrera 212 Sexy Eau De Parfum tester for women 3.4 oz
Gift Set 2oz
45.00 USD
212 Sexy Gift Set by Carolina Herrera Gift Set for Women Includes 2 oz Eau De Parfum Spray 3.4 oz Body Lotion
47.39 USD
48.94 USD
Carolina Herrera 212 Sexy Gift Set VI. Eau De Parfum 2 oz Body Milk 3,4 oz
Carolina Herrera 212 Sexy Gift Set VI. Eau De Parfum 2 oz Body Milk 3,4 oz
50.39 USD
212 Sexy Perfume by Carolina Herrera, 3.4 oz Eau De Parfum Spray Tester for Women
Eau De Parfum 2oz
Carolina Herrera 212 Sexy Gift Set I. Eau De Parfum 3,4 oz Body Milk 6,7 oz
Carolina Herrera 212 Sexy Gift Set I. Eau De Parfum 3,4 oz Body Milk 6,7 oz
Gift Set 3.4oz
67.50 USD
212 Sexy Gift Set by Carolina Herrera Gift Set for Women Includes 3.4 oz Eau De Parfum Spray 6.7 oz Body Lotion
67.99 USD
212 Sexy by Carolina Herrera Eau de Parfum Spray 3.4 oz for Women
212 Sexy by Carolina Herrera Eau de Parfum Spray 3.4 oz for Women
Eau De Parfum 3.3oz
71.00 USD
Carolina Herrera 212 Sexy Eau De Parfum Spray 100ml 3.3oz
Carolina Herrera 212 Sexy Eau De Parfum Spray 100ml 3.3oz
79.99 USD
212 Sexy by Carolina Herrera Eau de Parfum Spray 3.4 oz Body Lotion 6.7 oz for Women

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carolina Herrera 212 Sexy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carolina Herrera 212 Sexy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 212 Sexy marki Carolina Herrera. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 212 Sexy marki Carolina Herrera reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Kenzo Amour Calvin Klein Euphoria Christian Dior Dolce Vita Christian Dior Dior Addict Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Givenchy Ange ou Demon Chloe L`Eau de Chloe Guerlain La Petite Robe Noir Givenchy Organza Christian Dior Miss Dior (new) Joop! Joop! Le Bain Nina Ricci Ricci Ricci Calvin Klein Obsession Night Woman Jean Paul Gaultier Classique Eau de Parfum Christian Dior Midnight Poison Rihanna Reb'l Fleur Paco Rabanne Ultraviolet Giorgio Armani Emporio Armani Lei Gucci Gucci Guilty Paco Rabanne Black XS for Her