Marki » C » kwiatowe « Grupy

212 On Ice 2009 Carolina Herrera dla kobiet

212 On Ice 2009 Carolina Herrera dla kobiet

Miałem: 1

212 On Ice 2009 marki Carolina Herrera to kwiatowe perfumy dla kobiet. 212 On Ice 2009 został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są kwiat pomarańczy, mandarynka i bergamotka; nutami serca są piwonia, irys, lilia i gardenia; nutami bazy są drzewo sandałowe i piżmo.

Kwiat pomarańczy Mandarynka Bergamotka

Piwonia Irys Lilia Gardenia

Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 212 On Ice 2009 by Carolina Herrera.

212 On Ice 2009 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carolina Herrera 212 On Ice 2009, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carolina Herrera 212 On Ice 2009, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 212 On Ice 2009 marki Carolina Herrera. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 212 On Ice 2009 marki Carolina Herrera reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Pure Poison Marks and Spencer Florentyna Dana Classic Gardenia Miya Shinma Hana MAC Turquatic Strange Invisible Perfumes Epic Gardenia Donna Karan Essence Jasmine Tsi-La Organic Ilang Ilang Victoria`s Secret Chiffon Peony Freesia Rifat Ozbek Ozbek Revlon Fleurs de Jontue Rose De Mai The Organic Pharmacy Organic Glam Jasmine