Marki » C » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

212 Men on Ice 2006 Carolina Herrera dla mężczyzn

212 Men on Ice 2006 Carolina Herrera dla mężczyzn

Miałem: 2 Chcę: 1

212 Men on Ice 2006 Carolina Herrera dla mężczyzn Zdjęcia 212 Men on Ice 2006 Carolina Herrera dla mężczyzn Zdjęcia

212 Men on Ice 2006 marki Carolina Herrera to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. 212 Men on Ice 2006 został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są mięta, grejpfrut i bergamotka; nutami serca są gałka muszkatołowa, imbir, gardenia i kardamon; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i kadzidło.

Mięta Grejpfrut Bergamotka

Gałka muszkatołowa Imbir Gardenia Kardamon

Drzewo sandałowe Piżmo Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 212 Men on Ice 2006 by Carolina Herrera.

212 Men on Ice 2006 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carolina Herrera 212 Men on Ice 2006, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carolina Herrera 212 Men on Ice 2006, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 212 Men on Ice 2006 marki Carolina Herrera. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 212 Men on Ice 2006 marki Carolina Herrera reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Aramis Aramis Life Bvlgari Eau Parfumee au The Vert Carolina Herrera 212 Men on Ice 2004 Agatha Ruiz de la Prada Lio Ormonde Jayne Zizan Avon Just Play for Her M. Micallef Les 4 Saisons: White Sea Parfums Berdoues 1902 Naturelle Illume Happiology Bamboo & Agave Keiko Mecheri Mulholland CnR Create Cancer for Men Rose en Bos Viridescent