Marki » C » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

212 Men on Ice 2005 Carolina Herrera dla mężczyzn

Miałem: 1

212 Men on Ice 2005 Carolina Herrera dla mężczyzn Filmy
212 Men on Ice 2005 Carolina Herrera dla mężczyzn Zdjęcia

212 Men on Ice 2005 marki Carolina Herrera to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. 212 Men on Ice 2005 został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są grejpfrut i bergamotka; nutami serca są gałka muszkatołowa, imbir, gardenia i kardamon; nutą bazy jest piżmo.

Grejpfrut Bergamotka

Gałka muszkatołowa Imbir Gardenia Kardamon

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 212 Men on Ice 2005 by Carolina Herrera.

212 Men on Ice 2005 Recenzje Perfum

212 Men on Ice 2005 by Carolina Herrera 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carolina Herrera 212 Men on Ice 2005, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carolina Herrera 212 Men on Ice 2005, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 212 Men on Ice 2005 marki Carolina Herrera. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 212 Men on Ice 2005 marki Carolina Herrera reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Giorgio Armani Emporio Armani Lui Benetton B. Clean Soft Jovoy Paris Hesperide Ginestet Sauvignonne Floris Special 127 Sisley Sisley Eau de 3 Le Jardin Retrouve L`eau du Jardin Maitre Parfumeur et Gantier Fraiche Badiane Roxana Illuminated Perfume Vespertina Fragonard Cologne Grand Luxe Bath and Body Works Citron Azzaro Chrome Bois Precieux