Marki » C » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

212 Men a Summer on Ice 2003 Carolina Herrera dla mężczyzn

212 Men a Summer on Ice 2003 Carolina Herrera dla mężczyzn

212 Men a Summer on Ice 2003 Carolina Herrera dla mężczyzn Zdjęcia

212 Men a Summer on Ice 2003 marki Carolina Herrera to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. 212 Men a Summer on Ice 2003 został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są mandarynka, bazylia, mięta, grejpfrut, neroli, bergamotka i cytryna; nutami serca są gałka muszkatołowa, kolendra, imbir, gardenia i kardamon; nutami bazy są labdanum, drzewo sandałowe, piżmo i kadzidło.

Mandarynka Bazylia Mięta Grejpfrut Neroli Bergamotka Cytryna

Gałka muszkatołowa Kolendra Imbir Gardenia Kardamon

Labdanum Drzewo sandałowe Piżmo Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 212 Men a Summer on Ice 2003 by Carolina Herrera.

212 Men a Summer on Ice 2003 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carolina Herrera 212 Men a Summer on Ice 2003, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carolina Herrera 212 Men a Summer on Ice 2003, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 212 Men a Summer on Ice 2003 marki Carolina Herrera. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 212 Men a Summer on Ice 2003 marki Carolina Herrera reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Estée Lauder Pleasures For Men The Body Shop Kistna Jardin de France Eau epicee Etienne Aigner Evolution Demeter Fragrance Always Energetic Demeter Fragrance Fresh Ginger Demeter Fragrance Espresso Corine de Farme Eros Cool D.S. & Durga Coriander Damien Bash Parfum Lucifer No.4 Nickel Eau Maximum Yves Rocher Tel Quel