Marki » C » drzewno - aromatyczne « Grupy

212 Men White Carolina Herrera dla mężczyzn

212 Men White Carolina Herrera dla mężczyzn

212 Men White marki Carolina Herrera to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. 212 Men White został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są bergamotka i mandarynka; nutami serca są lawenda, kardamon, kolendra i pieprz; nutami bazy są wetyweria, piżmo, drzewo sandałowe, cedr virginia i tytoń.

Bergamotka Mandarynka

Lawenda Kardamon Kolendra Pieprz

Wetyweria Piżmo Drzewo sandałowe Cedr Virginia Tytoń

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 212 Men White by Carolina Herrera.

212 Men White Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carolina Herrera 212 Men White, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carolina Herrera 212 Men White, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 212 Men White marki Carolina Herrera. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 212 Men White marki Carolina Herrera reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Giorgio Armani Armani Code Casino Limited Edition 2008 Gant Gant Liquid Prada Infusion d`Homme Diptyque Virgilio Rocawear 9IX Jardin de France Eau irisee Pierre Cardin Pierre Cardin Collection Iris Sauvage Canali Winter Tale Special Edition Donna Karan DKNY Love from New York for Men Playboy Playboy Miami CB I Hate Perfume Russian Caravan Tea Lord`s Jester Selene