Marki » C » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

212 Men Splash Carolina Herrera dla mężczyzn

212 Men Splash Carolina Herrera dla mężczyzn

212 Men Splash Carolina Herrera dla mężczyzn Zdjęcia 212 Men Splash Carolina Herrera dla mężczyzn Zdjęcia

212 Men Splash marki Carolina Herrera to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla mężczyzn. 212 Men Splash został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są mięta i bergamotka; nutami serca są gałka muszkatołowa, imbir, gardenia i kardamon; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i kadzidło.

Mięta Bergamotka

Gałka muszkatołowa Imbir Gardenia Kardamon

Drzewo sandałowe Piżmo Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 212 Men Splash by Carolina Herrera.

212 Men Splash Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carolina Herrera 212 Men Splash, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carolina Herrera 212 Men Splash, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 212 Men Splash marki Carolina Herrera. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 212 Men Splash marki Carolina Herrera reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Divine L'Homme de Coeur Cartier Declaration Chloe Chloe Collection 2005 Creed Imperial Millesime Salvatore Ferragamo Incanto Pour Homme Lacoste Cool Play Comptoir Sud Pacifique Bois De Filao Enrico Coveri Enrico Coveri MI06 Man ID Parfums Secrets de Hammam Donna Karan DKNY Be Delicious Pop-Art Optic Jovan Jovan Musk for Men Galimard Rencontre