Marki » C » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

212 Men Silver Carolina Herrera dla mężczyzn

212 Men Silver Carolina Herrera dla mężczyzn

212 Men Silver marki Carolina Herrera to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. 212 Men Silver został wydany w 2002 roku. 212 Men Silver stworzyli Alberto Morillas, Ann Gottlieb i Rosendo Mateu. Nutami głowy są liście cytrusów, zielona trawa i przyprawy; nutami serca są różowy pieprz, gardenia i imbir; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i kadzidło.

Liście cytrusów Zielona trawa Przyprawy

Różowy pieprz Gardenia Imbir

Piżmo Drzewo sandałowe Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 212 Men Silver by Carolina Herrera.

212 Men Silver Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carolina Herrera 212 Men Silver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carolina Herrera 212 Men Silver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 212 Men Silver marki Carolina Herrera. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 212 Men Silver marki Carolina Herrera reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Carolina Herrera 212 Men a Summer on Ice 2003 Otto Kern Otto Kern Man Six Scents Six Scents Series Two 5 Richard Nicoll: Nicoll 17 Roger & Gallet L`Homme Sport Adidas Adidas Sport Field The Crown Perfumery Co. Crown Spiced Limes O Boticario Styletto Tonatto Profumi Albi Smell Bent Elf-Fulfilling Prophecy The Party The Ten Party 1986 Brooksfield B. Green Madonna Nudes 1979 Pour Homme