Marki » C » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

212 Men NYC Body Spray Carolina Herrera dla mężczyzn

212 Men NYC Body Spray Carolina Herrera dla mężczyzn

212 Men NYC Body Spray Carolina Herrera dla mężczyzn Zdjęcia 212 Men NYC Body Spray Carolina Herrera dla mężczyzn Zdjęcia 212 Men NYC Body Spray Carolina Herrera dla mężczyzn Zdjęcia 212 Men NYC Body Spray Carolina Herrera dla mężczyzn Zdjęcia

212 Men NYC Body Spray marki Carolina Herrera to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. 212 Men NYC Body Spray został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są różowy grejpfrut, liść cytryny, trawa cytrynowa i przyprawy; nutami serca są gardenia i imbir; nutami bazy są białe piżmo, drzewo sandałowe i kadzidło.

Różowy grejpfrut Liść cytryny Trawa cytrynowa Przyprawy

Gardenia Imbir

Białe piżmo Drzewo sandałowe Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 212 Men NYC Body Spray by Carolina Herrera.

212 Men NYC Body Spray Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carolina Herrera 212 Men NYC Body Spray, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carolina Herrera 212 Men NYC Body Spray, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 212 Men NYC Body Spray marki Carolina Herrera. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 212 Men NYC Body Spray marki Carolina Herrera reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Boucheron Boucheron Air-Val International Winnie The Pooh Demeter Fragrance Christmas Tree Comme des Garcons Energy C Lemon Nicolai Parfumeur Createur Cologne Cedrat Giorgio Beverly Hills Ocean Dream Men Tonino Lamborghini Overall pour Homme Atelier Flou Eau d`Aviateur M. Asam No.1 Manchester Manchester Cologne Potter & Moore Bergamot and Green Ginger Dorin Roses des Vents Nord