Marki » C » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

212 Men Carolina Herrera dla mężczyzn

212 Men Carolina Herrera dla mężczyzn

Mam: 70 Miałem: 82 Chcę: 34 Ukochany zapach: 1

212 Men Carolina Herrera dla mężczyzn Zdjęcia 212 Men Carolina Herrera dla mężczyzn Zdjęcia 212 Men Carolina Herrera dla mężczyzn Zdjęcia

212 Men marki Carolina Herrera to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla mężczyzn. 212 Men został wydany w 1999 roku. 212 Men stworzyli Alberto Morillas, Rosendo Mateu i Ann Gottlieb. Nutami głowy są przyprawy, petitgrain, lawenda, nuty zielone, grejpfrut i bergamotka; nutami serca są imbir, , gardenia, fiołek i szałwia; nutami bazy są labdanum, drzewo sandałowe, piżmo, drzewo gwajakowe, wetyweria i kadzidło.

Przyprawy Petitgrain Lawenda Nuty zielone Grejpfrut Bergamotka

Imbir Gardenia Fiołek Szałwia

Labdanum Drzewo sandałowe Piżmo Drzewo gwajakowe Wetyweria Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 212 Men by Carolina Herrera.

Brooklyn

212 Men Recenzje Perfum

Wodnik
Wodnik

W mojej opinii jeden z najlepszych świeżaków jaki kiedykolwiek powstał. Będzie dobry latem i wiosną, dniem i wieczorem, da radę nawet zimą i jesienią, a przy tym nieco inaczej pachnie. Niesamowicie wszechstronny i przy tym bardzo trwały. Zdecydowanie genialna kompozycja.

Kokos ;)
Kokos ;)

212 to zapach nie w moim guście gdyż nie lubię świeżych owocowych zapachów .

Czuć w nim intensywne cytrusowe nuty połączone z przyprawami i zielonym nietypowym powiewem.Ogółem bardzo bezpieczny i większości się podoba.
Zapach zdecydowanie na Wiosnę i Lato.
Jeśli ktoś lubi mocne świeże klimaty to pewnie polubi ten zapach mi osobiście nie przeszkadza ale też nie powala.

wojtek91
wojtek91

dla mnie genialna kompozycja poznałem już pewnie ponad setkę innych kompozycji (oprócz niszy) ale nic nie zrobiło na mnie takiego wrażenia jak to cudo

yhmmma
yhmmma

Bardzo dobry świeżak - nie typowy. Fajne połączenie " skoszonej " trawy z cytrusami. Nie męczy otoczenia, wręcz przeciwnie - przyjemniaczek z niego. Uniwersalny - do pracy, na uczelnie - mimo tego, że to świeżak - da radę również w okresie jesienno - zimowy. Może być używany przez każdego - młodego chłopaka, albo dorosłego mężczyznę. Zapach bardzo bardzo popularny - to jego wielki minus. Bardzo dobra trwałość bo w granicach 10h bez problemu daję radę ! Podoba mi się flakon :) Prosty, ale ma coś w sobie - i ten magnes w korku :) Daję mu 4

212 Men by Carolina Herrera 4.19 out of 5 based on 118 ratings and 4 user reviews

Zakupowe okazje

Eau De Toilette 6.7oz
87.99 USD
212 by Carolina Herrera EDT Spray 6.7 oz for Men
212 by Carolina Herrera EDT Spray 6.7 oz for Men

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carolina Herrera 212 Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carolina Herrera 212 Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 212 Men marki Carolina Herrera. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 212 Men marki Carolina Herrera reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Egoiste Platinum Kenzo Kenzo pour Homme Christian Dior Fahrenheit Christian Dior Dior Homme Intense Burberry London for Men Chanel Allure Homme Sport Hermes Terre d'Hermes Gucci Gucci Pour Homme II Christian Dior Dior Homme Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Yves Saint Laurent L'Homme Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Christian Dior Dior Homme Intense Rochas Rochas Man Lalique Encre Noire Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Dolce&Gabbana The One for Men Loewe Loewe 7 Natural Creed Aventus Thierry Mugler A*Men Pure Malt