Marki » C » kwiatowe « Grupy

212 Ice Carolina Herrera dla kobiet

212 Ice Carolina Herrera dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 3

212 Ice marki Carolina Herrera to kwiatowe perfumy dla kobiet. 212 Ice został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są bergamotka i grejpfrut; nutami serca są róża i dzikie jagody; nutami bazy są piżmo i drzewo sandałowe.

Bergamotka Grejpfrut

Róża Dzikie jagody

Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 212 Ice by Carolina Herrera.

212 Ice Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carolina Herrera 212 Ice, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carolina Herrera 212 Ice, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 212 Ice marki Carolina Herrera. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 212 Ice marki Carolina Herrera reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Flora Nerolia Escada Tender Light Ghost Ghost Cherish Agatha Ruiz de la Prada Imagina Prince Matchabelli Aviance Night Musk Etat Libre d`Orange Putain des Palaces Marc Jacobs Daisy Bloom Guerlain Fleur de Lotus O Boticario Acqua di Colonia Floral Maitre Parfumeur et Gantier Fleur des Comores Cale Fragranze d’Autore Brezza di Seta Galimard Brindille