Marki » C » cytrusowe « Grupy

212 H2O Carolina Herrera dla kobiet

212 H2O Carolina Herrera dla kobiet

Miałem: 2

212 H2O Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia 212 H2O Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia

212 H2O marki Carolina Herrera to cytrusowe perfumy dla kobiet. 212 H2O został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są mandarynka, grejpfrut i bergamotka; nutami serca są imbir i gardenia; nutami bazy są drzewo sandałowe i piżmo.

Mandarynka Grejpfrut Bergamotka

Imbir Gardenia

Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 212 H2O by Carolina Herrera.

212 H2O Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carolina Herrera 212 H2O, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carolina Herrera 212 H2O, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 212 H2O marki Carolina Herrera. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 212 H2O marki Carolina Herrera reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Christian Dior Eau Fraiche Mexx Mexx Woman Burberry Weekend for Men Victoria`s Secret Very Sexy for Him 2 O Boticario Acqua Fresca Parfums Berdoues Viola Odorata Bronnley Lemon & Neroli Yves Rocher Cap Nature Pamplemousse Atelier Cologne Orange Sanguine Sprezzatura 768 Аrs Amandi Ortigia Sicilia Sicilian Lime Rituals No. 01 Ginger Essence & White Tea