Marki » C » orientalno - waniliowe « Grupy

212 Glam Carolina Herrera dla kobiet

212 Glam Carolina Herrera dla kobiet

212 Glam Carolina Herrera dla kobiet Filmy
212 Glam Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia 212 Glam Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia 212 Glam Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia 212 Glam Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia 212 Glam Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia

212 Glam marki Carolina Herrera to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. 212 Glam został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są toffee i nuty słodkie; nutami serca są irys, róża i wata cukrowa; nutą bazy jest nuty drzewne.

Toffee Nuty słodkie

Irys Róża Wata cukrowa

Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 212 Glam by Carolina Herrera.

212 Glam Recenzje Perfum

sloma_bubu
sloma_bubu

PErfum przypadkiem zakupiłam na allegro jakiś czas temu, niestety okazał się fatalnym nabytkiem. Słodki na umór, męczący, nie czuję innych nut jak tą słodycz do kwadratu. Perfum dla nastolatek, dziewczynek lubiących słodkie cukierki, na pewno nie dla kobiety powyżej 30-tki. Trawłość zadowalająca, spokojnie wytrzymuje te 5-6 godzin. Myślę iż dla dziewczyny w wieku od 12-16 lat idealny.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carolina Herrera 212 Glam, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carolina Herrera 212 Glam, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 212 Glam marki Carolina Herrera. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 212 Glam marki Carolina Herrera reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Thierry Mugler Innocent Secret Comptoir Sud Pacifique Vanille Citrus Trance Essence Genie in a Bottle Montale Vanilla Extasy Comptoir Sud Pacifique Coco Figue Christina Aguilera X Pose Desire Yves Rocher Noix de Coco de Malaisie M∙A∙C MV3 Melvita Sweet Vanilla Des Filles a la Vanille Vanilla Girls Ulric de Varens Ciel Yosh The Heart Is Deceitful Above All Things