Marki » C » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Pearls Carol`s Daughter dla kobiet

Pearls Carol`s Daughter dla kobiet

karmelowy
Pearls Carol`s Daughter dla kobiet Zdjęcia

Pearls marki Carol`s Daughter to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Pearls został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są cytryna amalfi, werbena cytrynowa, morela i brzoskwinia; nutami serca są jaśmin, róża i liść fiołka; nutami bazy są karmel, wanilia i piżmo.

Cytryna Amalfi Werbena cytrynowa Morela Brzoskwinia

Jaśmin Róża Liść fiołka

Karmel Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pearls by Carol`s Daughter.

Pearls Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carol`s Daughter Pearls, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carol`s Daughter Pearls, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pearls marki Carol`s Daughter. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pearls marki Carol`s Daughter reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Lolita Lempicka Caprice Amarena Nina Ricci Les Belles de Ricci Amour d`Amandier Betsey Johnson Betsey Johnson Lolita Lempicka Amarena Whim Alain Delon Samourai Woman Love Gold Oriflame Divine Sensual Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Ganache Gale Hayman Delicious Cotton Candy Lisa Hoffman Tuscan Fig Sprezzatura 751 Amori Erranti Molinard 1849 Collection Iles D'Or Strange Invisible Perfumes Tahitian Honey