Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Jamaican Punch Carol`s Daughter dla kobiet

Jamaican Punch Carol`s Daughter dla kobiet

żółtych kwiatów

Jamaican Punch marki Carol`s Daughter to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Jamaican Punch został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, ylang-ylang, gałka muszkatołowa, wanilia, pomarańcza i zielone jabłko.

Piżmo Ylang-ylang Gałka muszkatołowa Wanilia Pomarańcza Zielone jabłko

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jamaican Punch by Carol`s Daughter.

Jamaican Punch Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carol`s Daughter Jamaican Punch, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carol`s Daughter Jamaican Punch, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jamaican Punch marki Carol`s Daughter. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jamaican Punch marki Carol`s Daughter reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

La Prairie Silver Rain Shimmer Mist Novae Plus Pink Miss Caty Cat Steffen Schraut Steffen Schraut Guepard Miss Guepard Guerlain Insolence Eau Glacee Madeleine Vionnet MV Victoria`s Secret Love Spell DSH Perfumes d´Anjou Parfums Berdoues 1902 Violette Sage Machado Garnet & Amethyst Aloha Beauty Island Bougainvillea Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh