Marki » C » orientalno - waniliowe « Grupy

Almond Cookie Carol`s Daughter dla kobiet

Almond Cookie Carol`s Daughter dla kobiet

migdałowy
orzechowy

Almond Cookie marki Carol`s Daughter to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Almond Cookie został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, wanilia, migdał i marcepan.

Drzewo sandałowe Wanilia Migdał Marcepan

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Almond Cookie by Carol`s Daughter.

Almond Cookie Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carol`s Daughter Almond Cookie, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carol`s Daughter Almond Cookie, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Almond Cookie marki Carol`s Daughter. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Almond Cookie marki Carol`s Daughter reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Lancome Hypnose Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin Comptoir Sud Pacifique Vanille Pitahaya Comptoir Sud Pacifique Vanille Pineapple Bond No 9 Coney Island Lulu Castagnette lol ;-) Coty Vanilla Fields Voluspa Jasmine Brown Sugar JoAnne Bassett Sensuous Vanilla Keiko Mecheri Loukhoum Parfum du Soir I Profumi di Firenze Vaniglia del Madagascar Des Filles a la Vanille Vanille