Marki » C » orientalno - waniliowe « Grupy

Almond Cookie Carol`s Daughter dla kobiet

Almond Cookie Carol`s Daughter dla kobiet

migdałowy
orzechowy

Almond Cookie marki Carol`s Daughter to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Almond Cookie został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, wanilia, migdał i marcepan.

Drzewo sandałowe Wanilia Migdał Marcepan

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Almond Cookie by Carol`s Daughter.

Almond Cookie Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carol`s Daughter Almond Cookie, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carol`s Daughter Almond Cookie, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Almond Cookie marki Carol`s Daughter. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Almond Cookie marki Carol`s Daughter reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Elizabeth Arden Provocative Interlude Comptoir Sud Pacifique Vanille Pitahaya Isabella Rossellini IsaBella Lancome Hypnose Eau Legere Yves Saint Laurent Opium Poesie de Chine pour Femme Montale Mukhallat Ginestet Botrytis Sarah Horowitz Parfums Perfect Vanilla Corine de Farme M'zelle Vanille Chocolat La Perla Languid Vanilla Victoria`s Secret Luscious Kisses Thierry Mugler Show Collection Angel Extrait de Parfum