Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

El Born Carner Barcelona dla kobiet i mężczyzn

El Born Carner Barcelona dla kobiet i mężczyzn

El Born Carner Barcelona dla kobiet i mężczyzn Filmy
El Born Carner Barcelona dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia El Born Carner Barcelona dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

El Born marki Carner Barcelona to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, El Born został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są sycylijska cytryna, kalabryjska bergamotka, dzięgiel i miód; nutami serca są figa, heliotrop, benzoes i egipski jaśmin; nutami bazy są madagaskarska wanilia, balsam peruwiański, australijskie drzewo sandałowe i piżmo.

Sycylijska cytryna Kalabryjska bergamotka Dzięgiel Miód

Figa Heliotrop Benzoes Egipski jaśmin

Madagaskarska wanilia Balsam peruwiański Australijskie drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about El Born by Carner Barcelona.

El Born Recenzje Perfum

tia
tia

Bardzo piękne perfumy.Przypominają mi Vanille Exquise.Dla każdego,kto lubi wanilię ubraną w drzewne akcenty.Całość bardzo ujmująca

Beata Maria
Beata Maria

Te perfumy są bardzo ładnie złożone, dobrze układają się na skórze i dają przyjemne wrażenia węchowe. Ciepłe i lekko słodkie zapewne dzięki nutom heliotropu, wanilii i zawartości miodu. Subtelny orient zapewnia drzewo sandałowe, piżmo i chyba balsam peruwiański.Niestety te cudowne wrażenia psuje mi obecna tam również figa:-(. Jestem w rozpaczy, bo gdyby nie ona to byłyby moje ulubione perfumy. Natomiast wielbiciele figowych akcentów będą mieli ekstra doznania. Trwałość i projekcja bardzo dobre. El Born jest zapachem godnym polecenia.

alternus
alternus

Niezwykły to zapach, gdzie pierwsze skrzypce grają dojrzałe, świeżo zerwane owoce drzewa figowego z subtropikalnych plantacji, nieustannie otoczone aromatem wanilii i balsamu peruwiańskiego z subtelną nutką miodu. Ale nie jest to bynajmniej słodki ulepek a to dzięki cytrynie, bergamotce i akcentom kwiatowym, które nadają przestrzenności i ukierunkowują wonność w stronę unisex'u. Kompozycja perfekcyjnie zbalansowana. Właściwie najbardziej wyczuwalne akordy są doskonale i harmonijnie skomponowane. Po kilku dobrych godzinach całość delikatnie się wysładza i przygasa a do głosu dochodzą piżmo i sandał nadając końcówce nieco orientalno-otulacjący szlif.
Zapach niezmiernie ciekawy i chociaż na początku może powodować konsternację po czasie staje się mocno uzależniający. Trwałość bardzo solidna 12 godzin z czego zdecydowana większość zostawia co najmniej metrowy ogon. Tutaj nie ma wątpliwości, czy się jeszcze pachnie czy już nie.

El Born by Carner Barcelona 3.73 out of 5 based on 17 ratings and 3 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carner Barcelona El Born, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carner Barcelona El Born, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum El Born marki Carner Barcelona. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu El Born marki Carner Barcelona reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Mancera Aoud Café Carner Barcelona Cuirs Montale Dark Aoud Nasomatto Black Afgano Hermes Le Jardin de Monsieur Li Perris Monte Carlo Patchouli Nosy Be Montale Black Musk Carner Barcelona Rima XI L`Artisan Parfumeur Noir Exquis Amouage Journey Man Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Precious Oud Michal Szulc Sale Perfume 01 Montale Intense Cafe Tom Ford Tuscan Leather Amouage Interlude Woman Hermes L’Ambre des Merveilles Hermes Eau des Merveilles Tom Ford Velvet Orchid Profumum Roma Battito d`Ali Comme des Garcons Floriental