Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

El Born Carner Barcelona dla kobiet i mężczyzn

El Born Carner Barcelona dla kobiet i mężczyzn

El Born Carner Barcelona dla kobiet i mężczyzn Filmy
El Born Carner Barcelona dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia El Born Carner Barcelona dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

El Born marki Carner Barcelona to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, El Born został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są sycylijska cytryna, kalabryjska bergamotka, dzięgiel i miód; nutami serca są figa, heliotrop, benzoes i egipski jaśmin; nutami bazy są madagaskarska wanilia, balsam peruwiański, australijskie drzewo sandałowe i piżmo.

Sycylijska cytryna Kalabryjska bergamotka Dzięgiel Miód

Figa Heliotrop Benzoes Egipski jaśmin

Madagaskarska wanilia Balsam peruwiański Australijskie drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about El Born by Carner Barcelona.

El Born Recenzje Perfum

marienmarien
marienmarien

El Born to przede wszystkim bardzo dobrze wyczuwalna dojrzała, słodka i aromatyczna figa. Akompaniują jej dzięgiel, miód, benzoes, balsam peruwiański, wanilia i drewno sandałowe. Reszty nut nie wyodrębniam z tej egzotycznej, intensywnie rozgrzewającej kompozycji.
Tuż po aplikacji i w pierwszej fazie trwania zapachu nieodparcie przychodzą na myśl lody malaga - słodka wanilia i rodzynki (pod które z pewnością podszywa się figa) namoczone w rumie - to właśnie wtedy czuję.
W późniejszej fazie do głosu dochodzi drzewo sandałowe i wanilia.
Orientalny, niebanalny słodziak. Słodycz jest w nim przełamana dzięgielową goryczką, a drewno sandałowe nadaje głębi.
Spokój, ciepło, dostatek, nasycenie - z tym kojarzy mi się zapach El Born. Z palety barw najbardziej pasują tu złoto, brązy, odcienie morelowo-miodowe, piasek pustyni i kolory zachodzącego słońca.
Trwałość całodzienna, projekcja spora - po 4 godzinach woli trzymać się bliżej skóry.

tia
tia

Bardzo piękne perfumy.Przypominają mi Vanille Exquise.Dla każdego,kto lubi wanilię ubraną w drzewne akcenty.Całość bardzo ujmująca

Beata Maria
Beata Maria

Te perfumy są bardzo ładnie złożone, dobrze układają się na skórze i dają przyjemne wrażenia węchowe. Ciepłe i lekko słodkie zapewne dzięki nutom heliotropu, wanilii i zawartości miodu. Subtelny orient zapewnia drzewo sandałowe, piżmo i chyba balsam peruwiański.Niestety te cudowne wrażenia psuje mi obecna tam również figa:-(. Jestem w rozpaczy, bo gdyby nie ona to byłyby moje ulubione perfumy. Natomiast wielbiciele figowych akcentów będą mieli ekstra doznania. Trwałość i projekcja bardzo dobre. El Born jest zapachem godnym polecenia.

alternus
alternus

Niezwykły to zapach, gdzie pierwsze skrzypce grają dojrzałe, świeżo zerwane owoce drzewa figowego z subtropikalnych plantacji, nieustannie otoczone aromatem wanilii i balsamu peruwiańskiego z subtelną nutką miodu. Ale nie jest to bynajmniej słodki ulepek a to dzięki cytrynie, bergamotce i akcentom kwiatowym, które nadają przestrzenności i ukierunkowują wonność w stronę unisex'u. Kompozycja perfekcyjnie zbalansowana. Właściwie najbardziej wyczuwalne akordy są doskonale i harmonijnie skomponowane. Po kilku dobrych godzinach całość delikatnie się wysładza i przygasa a do głosu dochodzą piżmo i sandał nadając końcówce nieco orientalno-otulacjący szlif.
Zapach niezmiernie ciekawy i chociaż na początku może powodować konsternację po czasie staje się mocno uzależniający. Trwałość bardzo solidna 12 godzin z czego zdecydowana większość zostawia co najmniej metrowy ogon. Tutaj nie ma wątpliwości, czy się jeszcze pachnie czy już nie.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carner Barcelona El Born, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carner Barcelona El Born, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum El Born marki Carner Barcelona. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu El Born marki Carner Barcelona reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carner Barcelona Cuirs Mancera Aoud Café Carner Barcelona Rima XI Montale Dark Aoud Amouage Interlude Woman Nasomatto Black Afgano Hermes Le Jardin de Monsieur Li Perris Monte Carlo Patchouli Nosy Be Hermes Eau des Merveilles Montale Black Musk L`Artisan Parfumeur Noir Exquis Comme des Garcons Amazingreen Michal Szulc Sale Perfume 01 Tom Ford Tuscan Leather Lubin Idole Eau de Parfum Tom Ford Velvet Orchid Comme des Garcons Floriental Amouage Interlude Man Rouge Bunny Rouge Embers Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Precious Oud