Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

Rrrr! Carmen Electra dla kobiet

Rrrr! Carmen Electra dla kobiet

karmelowy
Rrrr! Carmen Electra dla kobiet Zdjęcia Rrrr! Carmen Electra dla kobiet Zdjęcia Rrrr! Carmen Electra dla kobiet Zdjęcia

Rrrr! marki Carmen Electra to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Rrrr! został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są mandarynka, brzoskwinia i jeżyna; nutami serca są gardenia, jaśmin i orchidea; nutami bazy są ambra, piżmo, karmel i drzewo sandałowe.

Mandarynka Brzoskwinia Jeżyna

Gardenia Jaśmin Orchidea

Ambra Piżmo Karmel Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rrrr! by Carmen Electra.

Rrrr! Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carmen Electra Rrrr!, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carmen Electra Rrrr!, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rrrr! marki Carmen Electra. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rrrr! marki Carmen Electra reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Euphoria Blossom Jean Paul Gaultier Classique Les d'ete 2005 Donna Karan Black Cashmere Mariah Carey M by Mariah Carey Gold Deluxe Edition Montale Attar Al Haramain Perfumes Affaf Elizabeth Arden True Love Remy Latour Attractive Natori Natori Lee Cooper Originals Ladies Otto Kern Egoluxe Feminin Simone Cosac Profumi Trama