Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

Carlos Santana for Women Carlos Santana dla kobiet

Carlos Santana for Women Carlos Santana dla kobiet

kokosowy

Carlos Santana for Women marki Carlos Santana to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Carlos Santana for Women został wydany w 2005 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak irys, drzewo sandałowe, lilia, kokos, piżmo, liść czarnej porzeczki, frezja, ciemna czekolada, Śliwka japońska, gruszka i neroli.

Irys Drzewo sandałowe Lilia Kokos Piżmo Liść czarnej porzeczki Frezja Ciemna czekolada Śliwka japońska Gruszka Neroli

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Carlos Santana for Women by Carlos Santana.

Carlos Santana for Women Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carlos Santana Carlos Santana for Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carlos Santana Carlos Santana for Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Carlos Santana for Women marki Carlos Santana. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Carlos Santana for Women marki Carlos Santana reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Aramis Tuscany Per Donna Al-Rehab Balkis Al-Rehab Lailat Al Omer Guerlain Mahora Montana Samar Ghost Sweetheart Montale Crystal Flowers Romea D`Ameor The Sovereigns of Egypt Kim Kardashian Kim Kardashian Antoine & Lili Holy Champa Rasasi Samia Jean Patou Chaldee